Форумче за българите на Майорка Форуми

ДОБРЕ ДОШЛИ! Регистрирайте се и участвайте във форума!

ВходВход

ЧАТ ЗА ВСИЧКИ, разглеждащи сайта

Пускане на ОБЯВИ - ТУК

Форумче за българите на Майорка
За да си помагаме, като споделяме мнения и информация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 
Актуални оферти за работни места на Балеарските острови:
 

Съвет за работа в майорка

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Говорилня
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Тони
Гост
IP:
79.100.50.117






МнениеПуснато на: Нед Авг 21, 2011 7:47 am    Заглавие: Съвет за работа в майорка Отговорете с цитат

Имам много добра оферта за работа в майорка - 2300 евро на месец със пълни осигуровки.
В момента във Варна работя за 1400лв и след 3-4 месеца пак ще ме повишат вероятно до 1800-2000лв. Освен това в българия не плащам квартира.
Според вас заслужава ли си за тези пари да се преместя в майорка?

Моля дайте съвет понеже утре ми е срока да кажа дали приемам работата, а е голяма дилема.
Върнете се в началото
IP: 88.25.163.62
staticip.
@ Гост





МнениеПуснато на: Пон Авг 22, 2011 9:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

be mine! bravo be .kade rastat tezi oferti.da si nakazsam nakolko.
Върнете се в началото
IP: 77.211.122.172

@ Гост





МнениеПуснато на: Чет Сеп 08, 2011 5:46 pm    Заглавие: Re: Съвет за работа в майорка Отговорете с цитат

Тони написа:
Имам много добра оферта за работа в майорка - 2300 евро на месец със пълни осигуровки.
В момента във Варна работя за 1400лв и след 3-4 месеца пак ще ме повишат вероятно до 1800-2000лв. Освен това в българия не плащам квартира.
Според вас заслужава ли си за тези пари да се преместя в майорка?

Моля дайте съвет понеже утре ми е срока да кажа дали приемам работата, а е голяма дилема.





Зна4и се седи на трибуквеника и си ба4кай,без език и някого тук-просто ще се прибересш насран-хехехехе
Върнете се в началото
Тони
Гост
IP:
46.10.10.186






МнениеПуснато на: Пет Сеп 09, 2011 6:20 pm    Заглавие: вече приех Отговорете с цитат

Късно е за съвети, вече приех
В договора включихме клауза че ако фирмата прекрати договора преди да е изтекла 1 година(независимо дали ме уволнят или съкратят) ще ми се заплатят всички заплати до края на годината. От фирмата ми намериха квартира и понеже е далече от офиса ми купиха и кола(забележка не служебна а на мое име, аз само трябва да платя застраховката и), фирмата заплати наема за първия месец+2та месеца капаро като после ще ги удържат от заплатата. А самата заплата по договор е 3085 евро която след данъците излиза чисто 2300.
Върнете се в началото
Benny



Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Нед Окт 09, 2011 1:38 pm    Заглавие: Re: вече приех Отговорете с цитат

Тони написа:
Късно е за съвети, вече приех
В договора включихме клауза че ако фирмата прекрати договора преди да е изтекла 1 година(независимо дали ме уволнят или съкратят) ще ми се заплатят всички заплати до края на годината. От фирмата ми намериха квартира и понеже е далече от офиса ми купиха и кола(забележка не служебна а на мое име, аз само трябва да платя застраховката и), фирмата заплати наема за първия месец+2та месеца капаро като после ще ги удържат от заплатата. А самата заплата по договор е 3085 евро която след данъците излиза чисто 2300.


Браво Тони, радвам се ,че си приел предложението за работа, само така.........смело напред и успех!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Говорилня
Часовете са според зоната GMT + 1 Hour
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


За да рекламирате своята дейност напълно безплатно на този сайт...



Нетера ТВ
ITV България
BG Телевизия
DJ Тачо

BG Телевизор

ТВ Справочник


Първият магазин за български продукти



Български ресторант
Can Pastilla



Бай Ганьо - Cala Mayor



Велико Търново -
Cala Mayor



България Турс -
Туристическа агенция



YORDI88



Kebapa - зад
El Corte Ingles


Ресторант
Ambassador



Дон Кебап Pedro Garau



La Cazuela - Can Pastilla



Business Class
Image Studio




Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov