Форумче за българите на Майорка Форуми

ДОБРЕ ДОШЛИ! Регистрирайте се и участвайте във форума!

ВходВход

ЧАТ ЗА ВСИЧКИ, разглеждащи сайта

Пускане на ОБЯВИ - ТУК

Форумче за българите на Майорка
За да си помагаме, като споделяме мнения и информация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 
Актуални оферти за работни места на Балеарските острови:
 

Няколко въпроса относно лятна работа.

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Работа и резиденции
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Vaillantime



Регистриран на: 04 Май 2010
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Вто Май 04, 2010 11:27 pm    Заглавие: Няколко въпроса относно лятна работа. Отговорете с цитат

Здравейте ! Аз съм студент във Виена, но имам сериозни проблеми с разрешителното за работа.Доколкото разбрах в Майорка вече българите се ползват с правата на испанците, включително и на трудовия пазар, (от 2010 ). Ето защо бих искал да си намеря лятна работа в някой хотел (имам опит като аниматор и сервитъор), но не знам грам испански...знам само немски, английски и руски колкото да се разбирам на повечето теми. Ще имам ли шанс да си намеря някаква (каквато и да е ) работа в хотел ? Ако може някой да ми даде сайт с обяви за работа, който не е само на испански но и на английски примерно ще съм много благодарен !
Благодаря предварително за отговора :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
donati
Гост
IP:
79.109.218.154






МнениеПуснато на: Пет Юни 04, 2010 6:55 pm    Заглавие: За лятната работа в Майорка Отговорете с цитат

Ако тръгваш за Майорка без никой да те посрещне и просто ей така самичък,значи си поредният самоубиец. Ако има кой да те посрещне,нещата вече ще седят малко по-различно,но това незначи,че ще си намериш лесно работа. Зависи дали говориш езици : Английски,Немски,Испански. Много е важно какви умения имаш и дали знаеш точно какво търсиш и искаш,защото точно тук на този остров е голяма конкуренцията,понеже почти всички се натискат за Майорка и си въобразяват и мислят разни розови неща. Пиша това,защото съм бил свидетел неколкократно на Българи,които идват тук. Между другото има някои от тях,които успяха,а повечето се отказаха и се прибраха в България. Това е най-лесното,което може да се направи.
Другото важно нещо е,че без кола си загубен тук. Ако нямаш кола ръцете ти ще бъдат вързани и няма да си намериш работа. Вероятноста е много малка да си намериш работа без кола. И да добавя нещо друго : без препоръки започването на работа е много трудно. Всичко останало е късмет и то до голяма степен. Успех.
Върнете се в началото
yaseniasya



Регистриран на: 24 Юни 2009
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Съб Юли 03, 2010 2:28 pm    Заглавие: Zdr priyatel4e.... Отговорете с цитат

DA namira se rabota po hotelite....samo zavisi ot tova kolko opit ima6 i kolko dobre govori6 ANGLIISKI, i drug zapaden ezik...ispanskiya na mnogo mesta ne se izaiskva ... v Avstriya si, zna4i govori6 dobre nemski, zonata za nemci na ostrova e Arenal ili Peguera....eto edin sait za rabota dano nameri6 ne6to...http://www.turijobs.com

uspeh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейл
kalli86
Гост
IP:
213.145.123.201






МнениеПуснато на: Вто Яну 25, 2011 3:53 pm    Заглавие: Няколко въпроса относно лятна работа Отговорете с цитат

Здравейте!От известно време се ровя из сайтовете за работа и форумите надявайки се да извлека малко повече информация относно сезонната работа в испания,предимно на канарските или балериарските острови в областта на хотелиерствтото и ресторантьорството. Проблема е,че не владея испански.Възможно ли е да си намеря работа без испански и в кои райони има повече англоговорящи.Имам завършено висше образование спец.Туризъм. Работила съм 3 години в Кипър и 2 в България като рецепционистка и сервитьорка в 4 и 5* хотели.Владея отлично английски и имам добри познания по немски.Ако може да ме насочите в кои курорти търся работа...Плануваме 2 седмична почивка там през което време ще си търсим работа...Благодаря предварително
Върнете се в началото
IP: 91.218.81.189
itovo.tv
@ Гост





МнениеПуснато на: Съб Мар 12, 2011 4:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здравейте със съпруга ми търсим работа на майорка за летния сезон и двамата говорим добре испански и по малко немски и английски.Може ли някой да ми каже намира ли се работа по хотелите.И двамата сме работили в Испания. Благодаря ви предварително.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Работа и резиденции
Часовете са според зоната GMT + 1 Hour
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


За да рекламирате своята дейност напълно безплатно на този сайт...



Нетера ТВ
ITV България
BG Телевизия
DJ Тачо

BG Телевизор

ТВ Справочник


Първият магазин за български продукти



Български ресторант
Can Pastilla



Бай Ганьо - Cala Mayor



Велико Търново -
Cala Mayor



България Турс -
Туристическа агенция



YORDI88



Kebapa - зад
El Corte Ingles


Ресторант
Ambassador



Дон Кебап Pedro Garau



La Cazuela - Can Pastilla



Business Class
Image Studio




Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov