Форумче за българите на Майорка Форуми

ДОБРЕ ДОШЛИ! Регистрирайте се и участвайте във форума!

ВходВход

ЧАТ ЗА ВСИЧКИ, разглеждащи сайта

Пускане на ОБЯВИ - ТУК

Форумче за българите на Майорка
За да си помагаме, като споделяме мнения и информация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 
Актуални оферти за работни места на Балеарските острови:
 

da se obedinim

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Говорилня
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stanislavabul



Регистриран на: 11 Яну 2010
Мнения: 2
Местожителство: palma de mallorca

МнениеПуснато на: Пон Яну 11, 2010 4:16 pm    Заглавие: da se obedinim Отговорете с цитат

Zdraveite na vsichki iskam da popitam vseki za6to nie ne sme taka edini kakto drugite nazii,za6to sme kato valzi edinazi i ne si pomagame?Az sam tuk ot 5 godini i vinaki kogato sam se obarnala za pomowt ili savet kam niakoi sanarodnik ili mi e obarnal grab ili mi e podvel.I da vi kaja tova nai mnogo me boli i sega i dori da chuia balgarska rech se pravia che ne chuvam.Iskam da pomoli vsihki da se prominim nie ne sme nai veliki ,vsichki tuk sme ednakvi ,zawto ne si pomagame a si vredim? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейл
marianmumu



Регистриран на: 25 Ное 2007
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Вто Яну 12, 2010 10:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Така е.Аз също се стремя да помагам с каквото мога,и на когото мога,но мисля че никога няма да се променим.Така са ни закърмили,така са ни отгледали така сме свикнали.И тук е много приложима поговорката"Вълкът козината си мени,но нрава не".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
habla1976



Регистриран на: 04 Фев 2010
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Вто Фев 09, 2010 1:28 am    Заглавие: такива сме си Отговорете с цитат

здравейте и от мен.разберете такива сме си ние българите.аз съм във барселона и си търся работа от 1 месец.привършвам парите .не мога и да си платя квартирата даже .но не се отчайвам напълно.искал съм помощ от българи но всеки се извърта и се прави че не те е чул .или ти казва връщайсе няма работа.е всеки ден търся и питам навсякъде.но пак не съм се отказал .от 2 дни ям сух хляб и пия чешмяна вода.но пак няма да се върна във българия.сигурно от 16 ти ще излезна и на улицата да спя.но пак няма да се откажа.и ще се боря докрай.да сте живи и здрави всички и ви желая всичко най хубаво.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейл
dida71
Гост
IP:
77.211.211.14






МнениеПуснато на: Пет Апр 23, 2010 9:14 pm    Заглавие: da se obedenim Отговорете с цитат

привет мили сънародници.ние сме от 1год.тук и също сме били мамени само от сънародници.работихме за българи и не ни платиха ,сега и двамата сме без работа и пари.децата ни също са тук .големият ни син сега е абитурент а ние немойем да си отидем за бала.немога да изтегля кредит без договор.по какъв друг на4ин мога да взема креди за да си отодем за бала.ако някои знае свободни работни места моля ви обадете се.това е от мен една много от4аяна бг.маика
Върнете се в началото
batgoiko



Регистриран на: 26 Дек 2009
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пет Апр 23, 2010 9:59 pm    Заглавие: зажист и още нещо Отговорете с цитат

Здравеите сънародници,сигурно ниама българин живqл навън които не си е задавал тоз вапрос -за6то аджиба сме такива 4е не си помагаме ,ами отговорат е qасен-за да не савалqва6.Аз ли4но сам помогнал на 5 4овека да си намерqт работа ,като сам си заложил името за тиах 4е са сериозни хора и ниама проблеми-интересното в слу4еq 4е със по4ти вси4ки от тиах сам се познавал от много време и винаги съм мислел 4е ниама да ме излогат,да ама не като додат тука и кво им става на тиа хора носталгиа ли кво ли и не идаржат,добре дкак да помага6 като все те дънqт.И другото е ЗАВИСТА (еи така с голеееми букви) от 11 години сам тук какви ли истории и историики не сам видqл,тва като сее съберат 2 фамилии и готово,между тqх оправqт вси4ки познати а след това като се разделqт се одумват зад гърба ,пък съм се нагледал на тарикати които до6ли преди нqкого на острова и голиамата работа наи-великите половината остров техен.Така де с 2 думи ,не мислq 4е ниакога 6те сме като аржентинци ,уругваици или мороси задружни ,ние сме си ние за тиа 20 години промqна народа изпу6и от всqкъде ,озлобq и подивq ,виждате в БГ-то кво става,тъи 4е ако сре6нете свестни българи(има ги) станете приqтели Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
yasen
Гост
IP:
77.211.244.140






МнениеПуснато на: Вто Апр 27, 2010 6:10 pm    Заглавие: Re: da se obedinim Отговорете с цитат

Zdraveite, temata me zapali i iskam i as da si izkaja mnenieto....Pristignah na ostrova tuk minaliya Yuni...Slu4aino se zapoznahme s edno bulgarsko semeistvo ot ''starite ostrovityani'' i kato novodo6li re6ihme da poiskame savet, kade da tursim rabota, kade da tursim kvartira i pro4ie....Otgovora be6e ''NE VIE NE MOJETE , POZNAVAME MNOGO HORA S DOKUMENTI OT GODINI TUKA I NYAMAT RABOTA I SI TRAGVAT ZA BULGARIA....bla,bla bla....NA6IYAT SUVET E DA TRUGNETE ZA DRUGA DURJAVA....'' 6to za suveti byaha tova neznam...i dobre 4e ne se vslu6ahme! moyata priyatelka po4na rabota na 20-iya den kato Animatorka, a as na 30-iya kato glaven servityor v restorant Magaluf! Prosto ne gi razbiram tezi hora ...kato 4e li im vzimame hlyaba ot rukata! Maikami su6to doide minaliya Noemvri.....no ne poiskahme pomo6t ot nikoi...makar 4e stoya bez rabota cyala zima i vse o6te e bez rabota....Kakav e smisula da pitam nyakoi, kato znam kakuv 6te e otgovora......Kakto i da e! as ''ZA'' kauzata , da stanem po-dobra naciya i 6te pomogna na vseki koito moga....
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Говорилня
Часовете са според зоната GMT + 1 Hour
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


За да рекламирате своята дейност напълно безплатно на този сайт...



Нетера ТВ
ITV България
BG Телевизия
DJ Тачо

BG Телевизор

ТВ Справочник


Първият магазин за български продукти



Български ресторант
Can Pastilla



Бай Ганьо - Cala Mayor



Велико Търново -
Cala Mayor



България Турс -
Туристическа агенция



YORDI88



Kebapa - зад
El Corte Ingles


Ресторант
Ambassador



Дон Кебап Pedro Garau



La Cazuela - Can Pastilla



Business Class
Image Studio




Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov