Форумче за българите на Майорка Форуми

ДОБРЕ ДОШЛИ! Регистрирайте се и участвайте във форума!

ВходВход

ЧАТ ЗА ВСИЧКИ, разглеждащи сайта

Пускане на ОБЯВИ - ТУК

Форумче за българите на Майорка
За да си помагаме, като споделяме мнения и информация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 
Актуални оферти за работни места на Балеарските острови:
 

На лафче (чат-тема)

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Говорилня
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
admin
Site Admin


Регистриран на: 07 Окт 2006
Мнения: 31

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2008 4:48 pm    Заглавие: На лафче (чат-тема) Отговорете с цитат

Дъра-бъра сто чадъра
в тази тема-хризантема
(по идея на бонболинка)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейл
bonbolinka



Регистриран на: 11 Окт 2008
Мнения: 35
Местожителство: Palma de Mallorca

МнениеПуснато на: Чет Дек 04, 2008 1:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Laughing Laughing Laughing здравейте!
В другиден е Никулден ако не се лъжа. То се знае, че шарани няма да пълним ами кажете каква риба и как ще я приготвяте. Аз миналата година купих някаква, че ми заприлича на шаран и се изложих здраво Laughing Laughing Laughing Тая година само ще пържа каквато риба взема. Хич ме няма в избора на риба. Взимам някаква и каквото стане.
То като цяло май миналата година за всички празници се изложих. Шарана не го уцелих, а беше някаква си там морска риба, корите за баница ги купувах в последния момент и българските бяха свършили, че взех някакви гръцки пак от Бг магазин, боята за яйца не хвана и яйцата дето ги боядисах бяха като болни от шарка Laughing .Сега се стягам от рано, че да не се орезеля пак. Laughing
Вие как сте? Почвате ли да се подгатвяте за празниците или е малко раничко още?
Приятен ден от мен и довечера по някое време ще ви навестя да видя как сте.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lovely



Регистриран на: 08 Окт 2006
Мнения: 111

МнениеПуснато на: Чет Дек 04, 2008 3:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тук шарани не съм виждала да продават по магазините за мое най - голямо съжеление Confused Но пък има доста ентусиасти от нашите сънародници, които ходят да си ги ловят. Laughing
_________________
When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tanja



Регистриран на: 22 Яну 2007
Мнения: 34
Местожителство: Paguera

МнениеПуснато на: Чет Дек 04, 2008 11:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Има, има шарани... моя мъж, като не го мързи ходи да ги лови на някакви канали до Алкудия, ама аз нали съм скарана с кухнята( само традиционното), та той го прави на скарата...
Иначе и мойто синче Николай, та май тоя път ще ходим да ловим риба в Меркадона...хем изчистена, готова... слагам сол и на скарата... там пак е отговорник мъжо Mr. Green .
Да ми е жив и здрав и все така да ме отменя! be mine!
А нещо друго по специално за Никулден готви ли се ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bonbolinka



Регистриран на: 11 Окт 2008
Мнения: 35
Местожителство: Palma de Mallorca

МнениеПуснато на: Пет Дек 05, 2008 8:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

То и аз знам, че мъжете ходят някъде за риба. Моя като пита двама трима къде точно да не ти казвам какво му разправят. Все едно моя ще излови шараните Laughing Laughing Laughing Един му разправя, че било някъде из планините и понеже било забранено е много опасно и т.н. Друг пък има, който постоянно му обещава като отиде да го вземе със себе си. Още чакаме Laughing Моя сега се скапва от бачкане и надали ще отиде точно сега. И аз ще я ловя в Меркадона. Ако ходим до порто пи, може да я наловя и от карфур Laughing Аз нали съм решила да я пържа, ама може и да я сложа във фолио с няколко резена домати, подправка ( тая готовата за риба). Преди обаче да я изкарам от фурната ще я отворя да се позапече, че иначе ми е като варена. Утре ще го мисля.
Във форума няма ли именници утре? Всички са се изпокрили нещо май Laughing
Аз да ви кажа честно с тия празници съм скарана. Все забравям по някой. Знам си само по- важните. Ама ако ме питаш цветница кога е, Димитровден и т.н. бая ще има да се чудя. И все пропускам именните дни на близки и познати. Трябва май да взема да си купя попски календар Laughing
Вие гледате ли Биг Брадър? Аз нещо тоя сезон го изтървах почти целия. Още от началото ми се видя тъпо и май само едно две предавания да съм гледала. Като я видя тая Манол Laughing и прещраквам на друг канал.
Хайде лек ден от мен на всички и по някое време пак ще вляза да видя какво си правите!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tanja



Регистриран на: 22 Яну 2007
Мнения: 34
Местожителство: Paguera

МнениеПуснато на: Пет Дек 05, 2008 12:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Предлагам да се запознаем, току виж решили мъжете да ходят на риба.. не е толкова страшно и опасно колкото го разказват, всички знаем за проблема на нацията ни да преувечеличава... моят не винаги носи, ама в повечето случай... Знам че трябва да си изкара някакво разрешително, струва 12 евро и се вади на момента... ако твоя няма моя, има разрешително за две въдици... Да вземат да ходят на риба, че да си починем малко Laughing .Аз до 16.12. съм в отпуска , и после пак захапвам до 20.01...Лек ден
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tanja



Регистриран на: 22 Яну 2007
Мнения: 34
Местожителство: Paguera

МнениеПуснато на: Пет Дек 05, 2008 12:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Big Brother му хвърлям по едно око , не съм му страстен фен, но е занимателен, за студените майоркински вечери. Виж Господари на ефира не пропускам... И скандали правя за него... Мартинчо е занимателен общо взето, ама оная(или оня) Даниела(Манол) определено ми вдига нервите... Mr. Green
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bonbolinka



Регистриран на: 11 Окт 2008
Мнения: 35
Местожителство: Palma de Mallorca

МнениеПуснато на: Съб Дек 06, 2008 1:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Честит имен ден на всички именници! Пожелавам ви много здраве, късмет, много усмивки и ведро настроение!
Довечера да го изпразнувате весело празника, да хапнете рибка, да пийнете Laughing Наздраве!!! Laughing Laughing Laughing
Танче, верно да вземем да ги изпратим мъжете за риба. Аз като чистя моите ги гоня да ходят да се шляйкат на някъде че ми се мотат из краката и ми пречат. Сега може да ги пратим да хвърлят въдиците, пък ние задуваме по женски някъде. Идеята е много добра. Може в скоро време да я осъществим. Живот и здраве. На мен главата ми пушу в момента ама ще го измислим .
Лек ден на всички!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bonbolinka



Регистриран на: 11 Окт 2008
Мнения: 35
Местожителство: Palma de Mallorca

МнениеПуснато на: Пон Яну 26, 2009 10:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте съфорумци! Нещо сте се кротнали и като гледам няма много постчета за времето, когато не съм влизала. Хайде аз да си " разцъкам" тук, пък може и някой друг да драсне някой ред Laughing
При мен нищо ново. Имахме гости от Бг. Заминаха си. Кара ме я някак си. При вас как е положението?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Говорилня
Часовете са според зоната GMT + 1 Hour
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


За да рекламирате своята дейност напълно безплатно на този сайт...



Нетера ТВ
ITV България
BG Телевизия
DJ Тачо

BG Телевизор

ТВ Справочник


Първият магазин за български продукти



Български ресторант
Can Pastilla



Бай Ганьо - Cala Mayor



Велико Търново -
Cala Mayor



България Турс -
Туристическа агенция



YORDI88



Kebapa - зад
El Corte Ingles


Ресторант
Ambassador



Дон Кебап Pedro Garau



La Cazuela - Can Pastilla



Business Class
Image Studio




Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov