Форумче за българите на Майорка Форуми

ДОБРЕ ДОШЛИ! Регистрирайте се и участвайте във форума!

ВходВход

ЧАТ ЗА ВСИЧКИ, разглеждащи сайта

Пускане на ОБЯВИ - ТУК

Форумче за българите на Майорка
За да си помагаме, като споделяме мнения и информация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 
Актуални оферти за работни места на Балеарските острови:
 

Търся
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> ВАШИТЕ ОБЯВИ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mozaka399



Регистриран на: 16 Мар 2011
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Съб Мар 19, 2011 1:35 pm    Заглавие: Работа Отговорете с цитат

Здравейте,казвам се Петар и съм на 34години от 3 месеца съм в Майорка и не мога да си намеря работа. 11години имам стаж,като готва4 международна и европейска кухня.Говоря перфекно Ангийски и малко испански: Ако някой може до помогне ще бъда благодарен...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dushi4kata
Гост
IP:
90.154.150.20






МнениеПуснато на: Чет Апр 14, 2011 11:58 am    Заглавие: за работа Отговорете с цитат

здравейте-търся си работа в испания-като масажистка-владея английски на добро ниво,испански малко:
Върнете се в началото
martindanchev
Гост
IP:
62.43.23.121






МнениеПуснато на: Пет Апр 22, 2011 6:28 pm    Заглавие: Rbota Отговорете с цитат

Privet!
Ot mesec vefryari sam v Palma i tursia rabota kato barman,servitjor,animator,ekskyrzovod,prodava4, ako njakoi znae ne6to molja da mi se obadi.
Predvaritelno blagodarja - govorja angliiski,frenski,ruski i razbiram ispanski ezik - 673532842
Върнете се в началото
Tony



Регистриран на: 15 Май 2011
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Нед Май 15, 2011 6:01 pm    Заглавие: Re: за работа Отговорете с цитат

dushi4kata написа:
здравейте-търся си работа в испания-като масажистка-владея английски на добро ниво,испански малко:


Ami ako beshe ostavila niakakyv kontakt niamashe da e zle. Obadi mi se na 871 235 769 ot vtornik do sybota mejdu 12-18h.

Pozdravi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
admiral_4@abv.bg
Гост
IP:
95.42.226.0






МнениеПуснато на: Пон Май 16, 2011 6:29 am    Заглавие: Търся работа като селвитьор или барман Отговорете с цитат

Търся работа като сервитьор, барман или градинар за поддържане на имот. На 28 години съм, неженен. Работил съм 10 години в Испания, като от тях три сезона в Палма де майорка и три сезона на остров Форментера. В момента съм с приятелката си в Paguera от 5 април. Зная перфектно испански, руски език и мн.добре английски. С приятен външев вид съм, професионалист и умея да работя в екип. тел. за връзка 675395664 Пламен Трошев се казвам.[/b]
Върнете се в началото
admiral_4@abv.bg
Гост
IP:
95.42.226.0






МнениеПуснато на: Пон Май 16, 2011 6:42 am    Заглавие: Търся работа Отговорете с цитат

Търся работа като чистачка на заведение или къщи и гледане на деца. На 25години съм, зная мн.добре испански и отлично английски език. В момента съм в Paguera на квартира. Имам документи за работа в Испания. тел. за връзка 0899262503 Силвия Стоименова се казвам
Върнете се в началото
pdproperty



Регистриран на: 19 Май 2011
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2011 12:55 pm    Заглавие: Търся работа Отговорете с цитат

Здравейте. В средата на юни тази година тръгваме с моя приятел за Майорка. Има кой да ни посрещне, къде да живеем първоначално, но искам да помоля за помощ с работата. Аз съм на 41, говоря испански, не перфектно, но се разбираме:) английски малко и руски. Търся работа като масажистка, в заведение... вообще, нямам претенции... каквото се намери. Приятеля ми е автомонтьор, с 15г опит, много добър майстор. На 34г. е, но не знае езици. Моля, помогнете! Предварително благодаря.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейл
IP: 79.109.211.252
n.user.on
@ Гост





МнениеПуснато на: Сря Юни 22, 2011 9:23 am    Заглавие: prevoz na mebeli Отговорете с цитат

Tarsq bus za prevozvane na mebeli v Palma. O4akvam obajdaniq na tel. 662585633 do 30.06.2011
Върнете се в началото
Ралица Даскалова



Регистриран на: 22 Юни 2011
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Сря Юни 22, 2011 1:34 pm    Заглавие: Търся работа в Палма де Майорка Отговорете с цитат

Говоря Английски и малко Испански.Търся си работа за гледане на деца или чистене на къщи,екстерна или почасово.Имам шофьорска книжка.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейл
xaxo777



Регистриран на: 03 Юли 2011
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Нед Юли 03, 2011 3:30 pm    Заглавие: Търся съдружник за ресторант-спешно Отговорете с цитат

търся съдружник за ресторант в Палма - централна част971701933,634481009
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> ВАШИТЕ ОБЯВИ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
Часовете са според зоната GMT + 1 Hour
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
Страница 10 от 13

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


За да рекламирате своята дейност напълно безплатно на този сайт...



Нетера ТВ
ITV България
BG Телевизия
DJ Тачо

BG Телевизор

ТВ Справочник


Първият магазин за български продукти



Български ресторант
Can Pastilla



Бай Ганьо - Cala Mayor



Велико Търново -
Cala Mayor



България Турс -
Туристическа агенция



YORDI88



Kebapa - зад
El Corte Ingles


Ресторант
Ambassador



Дон Кебап Pedro Garau



La Cazuela - Can Pastilla



Business Class
Image Studio




Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov