Форумче за българите на Майорка Форуми

ДОБРЕ ДОШЛИ! Регистрирайте се и участвайте във форума!

ВходВход

ЧАТ ЗА ВСИЧКИ, разглеждащи сайта

Пускане на ОБЯВИ - ТУК

Форумче за българите на Майорка
За да си помагаме, като споделяме мнения и информация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 
Актуални оферти за работни места на Балеарските острови:
 

Търся работа!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Работа и резиденции
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Reneta_22



Регистриран на: 22 Май 2009
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пет Май 22, 2009 5:15 pm    Заглавие: MADRID Отговорете с цитат

2 godini bqh v ispaniq do dekemvri v MADRID no se naloji da si zamina za bylgariq sega smqtam otnovo da se vyrna mojeli nqkoi da mi spodeli kak stoqt ne6tata sega za rauta kato se ima vpredvid 4e znam dostaty4no ezika trudno li e da si nameri jena rauta ? Iskat li dokumenti ?
6te vi byda blagodarna ako spodelite s men
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ss23
Гост
IP:
83.55.66.120






МнениеПуснато на: Съб Май 23, 2009 6:01 pm    Заглавие: РАУТА Отговорете с цитат

ако така ги знаеш като Българският тия езици ,нямаш грешка.
Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото
ss23
Гост
IP:
83.55.66.120






МнениеПуснато на: Съб Май 23, 2009 6:02 pm    Заглавие: РАУТА Отговорете с цитат

ако така ги знаеш като Българският тия езици(раута) ,нямаш грешка.
Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото
niki2003
Гост
IP:
77.211.106.53






МнениеПуснато на: Сря Юни 03, 2009 11:50 am    Заглавие: ydr Отговорете с цитат

tarsq si rabota kato tanciorka no bez konsumaciq ako nqkoi znae ne6to molq da me osvedomi , blagodarq vi predvaritelno
Върнете се в началото
bi4kam_icko



Регистриран на: 12 Юни 2009
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пет Юни 12, 2009 5:01 pm    Заглавие: t1rsq si rabota v oblast Madrid Отговорете с цитат

zdraveite,kazvam se Gergana Djirkova,na 20 godini sam i si t1rsq rabota v oblast Madrid.molq vi ako mojete da mi pomognete pi6ete na bi4kam_icko@abv.bg ili zvanete na telefon 0034699774274
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейл
elva60



Регистриран на: 14 Юни 2009
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Нед Юни 14, 2009 12:32 am    Заглавие: tarsq savet Отговорете с цитат

Zdraveite! Ako nqkoi znae dali ima mqsto kadeto moga da rabotq kato u4itelka po angliiski ezik , molq da mi pi6e! Zavar6ila sam filologiq , no ne moga da razbera kak da tarsq mqsto kato u4itelka. Blagodarq vi predvaritelno! Confused
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Stefka



Регистриран на: 20 Сеп 2008
Мнения: 29

МнениеПуснато на: Пон Юни 15, 2009 11:03 am    Заглавие: tarsia spechno rabota Отговорете с цитат

zdraveite tarsia spechno rabota externa, po chasovo, v restorant fregaplatos, limpieza i kakvato i da e. molia ako znaete niakoai rabota pichete mi na email-eteffania_koleva@abv.bg ili tel.664573748
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dexter7



Регистриран на: 17 Юли 2009
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Пет Юли 17, 2009 11:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

az i priatelkata mi 28 i 30g ot 2 sedmici sme v Palma nova i si tursim rabota za anglogovoria6ti. Niakoi ako ima info ili moje da pomogne da pi6e.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nakko



Регистриран на: 23 Юли 2011
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Съб Юли 23, 2011 4:30 pm    Заглавие: busco trabajo Отговорете с цитат

Zdraveite , ot 3 meseca sum na ostrova ucha ispanski vseki den na 25g sum ot sofia, tursia rabota kato mebelist ili montajist na parket imam opit suotvetno 5 godini kato montajist na mebeli i 2 na parket , ako niakoi moje da udari edno ramo shte sum mu blagodaren . Bih se probval i kato ayudante cocinero ili camarero viarvam che shte se spravia s rabotata , angliiskia mi e na dobro nivo.Imam i malko opit v stroitelstvoto ne otkazvam kakvato i da e rabota

Nasko
662240742
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейл
silvia



Регистриран на: 26 Авг 2011
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пет Авг 26, 2011 1:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

zdraveyte as sam ot bg.speshno si tarsq rabota za gledane na stari hara ili deca.Kakto i za chistene ,gladene ,gotvene.Imam shoforska knishka karah izvestno vreme v San djordi.znam donqkade ezika.ako nqkoy moje da pomogne she mu bada blagodarna. PS.jena sam na sredna vazrast i bez angajimenti. sulbie_halil@abv.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейл
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Работа и резиденции
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Часовете са според зоната GMT + 1 Hour
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 6 от 9

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


За да рекламирате своята дейност напълно безплатно на този сайт...



Нетера ТВ
ITV България
BG Телевизия
DJ Тачо

BG Телевизор

ТВ Справочник


Първият магазин за български продукти



Български ресторант
Can Pastilla



Бай Ганьо - Cala Mayor



Велико Търново -
Cala Mayor



България Турс -
Туристическа агенция



YORDI88



Kebapa - зад
El Corte Ingles


Ресторант
Ambassador



Дон Кебап Pedro Garau



La Cazuela - Can Pastilla



Business Class
Image Studio




Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov