Форумче за българите на Майорка Форуми

ДОБРЕ ДОШЛИ! Регистрирайте се и участвайте във форума!

ВходВход

ЧАТ ЗА ВСИЧКИ, разглеждащи сайта

Пускане на ОБЯВИ - ТУК

Форумче за българите на Майорка
За да си помагаме, като споделяме мнения и информация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 
Актуални оферти за работни места на Балеарските острови:
 

Търся работа!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Работа и резиденции
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
adrian
Гост
IP:
62.43.98.76






МнениеПуснато на: Сря Апр 16, 2008 9:51 pm    Заглавие: tursq rabota Отговорете с цитат

hola Razz ot skoro sam tuka v palma i si tursa rabota nqma zna4enie kakva ako nqkoi moje da me naputi kum koi da se oburna ili da mi pomogne s neshto da mi pishe iamsoscared@abv.bg ili da otgovori tuka naprao v foruma mersi predvaritelno ..
Върнете се в началото
zivko



Регистриран на: 30 Апр 2008
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Сря Апр 30, 2008 10:20 am    Заглавие: Re: Търся работа! Отговорете с цитат

Zdraveite ,ot skoro sum tuk na Mallorca ,maitor stroitel sum ,spezialist sum v sferata na grubi stroezi,vutre6ni i dovar6itelni raboti,remonti,s govorim ispanski sum zle no razbiram, na 49god sum , raspolagam sus N.I.E. moga da pusna i autonomo pri seriozna oferta,tel 666 087 465 Zivko ot Varna 6TE sum blagodaren dori i za suvet!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
moderator



Регистриран на: 08 Окт 2006
Мнения: 41

МнениеПуснато на: Чет Май 01, 2008 9:11 pm    Заглавие: Re: Търся работа! Отговорете с цитат

zivko написа:
Zdraveite ,ot skoro sum tuk na Mallorca ,maitor stroitel sum ,spezialist sum v sferata na grubi stroezi,vutre6ni i dovar6itelni raboti,remonti,s govorim ispanski sum zle no razbiram, na 49god sum , raspolagam sus N.I.E. moga da pusna i autonomo pri seriozna oferta,tel 666 087 465 Zivko ot Varna 6TE sum blagodaren dori i za suvet!
Здравей Живко. Представа нямам от строителство и как стоят нещата там, но колкото да усетиш някаква подкрепа, ето една оферта от сайта www.infojobs.net:
http://illes-balears.oferta.infojobs.net/tecnicos-sin-experiencia-para-obra-civil/of-i651925244910656030422965566953
А можеш и спокойно да се обърнеш към някое трудово бюро и с мъничко късмет да ти дадат оферта, която става и за аутономо - последното не е изпробвано. Ако имаш предпочитания или идеи за фирма, можеш да потърсиш в сайта по име на фирмата или просто да им се обадиш и да ги питаш как можеш да кандидатстваш за работа.
Успех!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
4egamo



Регистриран на: 28 Май 2008
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Сря Май 28, 2008 10:38 am    Заглавие: търся работа Отговорете с цитат

търся каква да е работа.от година и половина сам в палма,говора що годе ,разбирам от строителство,градинарство.ако някои може да помогне ще сам му много благодарен Laughing имеил;st.todorov.35@abv.bg.telefon:667098795
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейл
rsv8



Регистриран на: 25 Авг 2008
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Пон Авг 25, 2008 7:59 pm    Заглавие: Tърся си работа Отговорете с цитат

Търся работа като барман или сервитьор,същто като общт работник в строителството работил съм същто и градинар. На 24 години средно ниво на испански от 2 години на майорка тел 627 023 172
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Stefka



Регистриран на: 20 Сеп 2008
Мнения: 29

МнениеПуснато на: Нед Окт 26, 2008 10:43 pm    Заглавие: Tarsene na rabota Отговорете с цитат

Zdraveite!Tarsia rabota v restorant ili hotel. S dokumenti sam, znam ezika. Ako znaete niakakva rabota pichete mi. tel.664573748
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Stefka



Регистриран на: 20 Сеп 2008
Мнения: 29

МнениеПуснато на: Нед Дек 14, 2008 9:28 pm    Заглавие: tarsia rabota Отговорете с цитат

zdraveite! tarsia rabota. jiveia v Palma. tarsia ofisina za rabota na korabite,ako znaete kade ima takava pichete mi,ili tel.664573748
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
noella



Регистриран на: 17 Дек 2008
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Сря Дек 17, 2008 3:24 pm    Заглавие: търся спешно работа Отговорете с цитат

търся спешно работа ,интерна или екстерна ,моля който има информация да се обади на +34656891931

благодаря предварително
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shana



Регистриран на: 13 Фев 2007
Мнения: 16
Местожителство: Palma de Mallorca

МнениеПуснато на: Вто Дек 23, 2008 7:10 pm    Заглавие: O6te li si bez rabota? Отговорете с цитат

Ako znae6 dobre ispanski, ako si seriozna i otgovorna 6te ti dam dve oferti za rabota. Otgovori dali te interesuvat. Ednata e dependienta v magazin s angliiski i drugata e po4asovo gledane na vazrastna señora v doma i /zadaljitelno vladeene na mallorquinski.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
eviled



Регистриран на: 17 Яну 2009
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Съб Яну 17, 2009 7:34 pm    Заглавие: Tursq rabota! Отговорете с цитат

Zdraveite,iskam da popitam dali tezi predlojeniq za rabota sa o6te validni,i ako sa,kak da se svurjem s vas?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейл
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Работа и резиденции
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Часовете са според зоната GMT + 1 Hour
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 4 от 9

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


За да рекламирате своята дейност напълно безплатно на този сайт...



Нетера ТВ
ITV България
BG Телевизия
DJ Тачо

BG Телевизор

ТВ Справочник


Първият магазин за български продукти



Български ресторант
Can Pastilla



Бай Ганьо - Cala Mayor



Велико Търново -
Cala Mayor



България Турс -
Туристическа агенция



YORDI88



Kebapa - зад
El Corte Ingles


Ресторант
Ambassador



Дон Кебап Pedro Garau



La Cazuela - Can Pastilla



Business Class
Image Studio




Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov