Форумче за българите на Майорка Форуми

ДОБРЕ ДОШЛИ! Регистрирайте се и участвайте във форума!

ВходВход

ЧАТ ЗА ВСИЧКИ, разглеждащи сайта

Пускане на ОБЯВИ - ТУК

Форумче за българите на Майорка
За да си помагаме, като споделяме мнения и информация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 
Актуални оферти за работни места на Балеарските острови:
 

Търся работа!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Работа и резиденции
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
yporita_devoika



Регистриран на: 17 Фев 2008
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Пон Фев 18, 2008 12:13 am    Заглавие: здравейте Отговорете с цитат

искам да попитам има ли такива агенции които намират работа в палма де маллорка и ако някой знае нека ми пише може и да не е агенция някой които има това време да намери работа и когато доида да мога да започна да си платя за услугата!благодаря предварително за отговорите по темета ми Razz е-майла ми е:steet_1305@abv.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
yporita_devoika



Регистриран на: 17 Фев 2008
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Пон Фев 18, 2008 12:15 am    Заглавие: изжинете Отговорете с цитат

за грешките в правописа нещо клавиатурата ми забива :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mr.DJ



Регистриран на: 25 Ное 2006
Мнения: 14
Местожителство: Palma de Mallorca

МнениеПуснато на: Пон Фев 18, 2008 8:27 pm    Заглавие: Re: здравейте Отговорете с цитат

yporita_devoika написа:
искам да попитам има ли такива агенции които намират работа в палма де маллорка и ако някой знае нека ми пише може и да не е агенция някой които има това време да намери работа и когато доида да мога да започна да си платя за услугата!благодаря предварително за отговорите по темета ми Razz е-майла ми е:steet_1305@abv.bg
Ех, колко хубаво би било всичко да ставаше така... с едно плащане... Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
IP: 84.43.131.79
9.mnet.bg
@ Гост





МнениеПуснато на: Вто Фев 19, 2008 10:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

dam hubavo bi bilo ama....pak i sam chuvala che balgarite tam ne si pomagat mnogo ot zloba neznaq do kolkoe varno zashtoto sam go chuvala ot hora koito sa tam,no ne sam go vidqla lichno taka,che.....az znam za edin takav chovek koito gi pravi tiq neshta z apari daje i kvartira namira tam,no prosto ne iskam da se zanimavam s nego po nikakav povod zatova tarsq tuk :)
Върнете се в началото
IP: 84.43.131.79
9.mnet.bg
@ Гост





МнениеПуснато на: Вто Фев 19, 2008 10:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

дам хубаво би било ама....пак и сам чувала че българите там не си помагат много от злоба незная до колко е в
ярно защото сам го чувала от хора които са там,но не сам го в
идяла лично така,че.....аз знам за един такав човек които ги прави тия ''услуги'' за пари даже и квартира намира там,но просто не искам да се занимавам с него по никакав повод затова тарся тук :) Rolling Eyes
Върнете се в началото
lovely



Регистриран на: 08 Окт 2006
Мнения: 111

МнениеПуснато на: Вто Фев 19, 2008 1:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Има такива "агенции", които обикновено намират работа, която никой не иска да върши. И ти плащаш доволен че си намерил работа и после след 1 месец не издържаш и се махаш. Под "агенции" имам предвид определени хора, а не фирми... Всичко това е много несериозно. Никой не може да ти намери работа без да те е виждал, без да си пратила СВ и без да си отишла на интервю за работа... Ако някой ти обещава нещо друго и ти казва, че става от там да си намериш работа тука, просто не се връзвай - няма смисъл.
А иначе честно казано ми писна да слушам , че българите тука се мразели и били злобни... Ами не сме по - различни то тези които живеят в България - същите сме и тука и там има от тези които си помагат и от тези които са злобни и завиждат. То по хората ходи, не е е синдром на българите извън Бълагария. Самата идея на този сайт е хората да си помогат помежду си с информация - така че факта че има хора които са ти обърнали внимание да ти отговорят на върпоса и да ти пишат все пак говори достатъчно...
_________________
When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Momchil
Гост
IP:
62.43.162.77






МнениеПуснато на: Сря Фев 20, 2008 2:12 pm    Заглавие: Tursq si rabota v Mallorca Отговорете с цитат

Zdraveite kazvam se Mom4il ot polvin godina jiveq v Mallorca i si tursq rabota imam 6ofiorska knijka znam malko ispanski i angliiski ezik govorim i pismen, rabotil sum predimno v oblasta na stroitelstvoto, ako moje kato 6ofior nai dobre.
Blagodarq vi predvaritelno.
O4akvam vi na: vip_mom4il@abv.bg;
Върнете се в началото
Мимс
Гост
IP:
77.209.23.82






МнениеПуснато на: Чет Фев 21, 2008 1:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет на всички.
Живея в Испания.Моя позната работи като интерна недалеч от мен и семейството ми,но тъй като няма компютър,ме помоли да се поинтересувам за инфо относно работа в Палма де Майорка.Тя е 50 годишна.Нейна приятелка и предложила да заминат там,за да потърсят работа като камериерки.Лично аз гледам скептично на тази оферта,като се има предвид възрастта и,но реших да се поинтересувам,щом ме помоли.Можете ли да ми кажете как всъщност стоят нещата и дали да се надява на успех?
Върнете се в началото
bobi1986



Регистриран на: 10 Мар 2008
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2008 9:55 pm    Заглавие: Tyrsq rabota vsqkakva Отговорете с цитат

ZDRAVEITE NA VSICHKI OT 3 MESECA SYM V PALMA JIVEQ V LAS PALMERAS LOSHOTO E CHE NQMAM RABOTA. TYRSQ RABOTA VSQKAKVA NA 22 GODINI SYM 190 SYM VISOK 115 KG RABOTIL SYM KATO OHRANA V NQKOI ZAVEDENQ V SF 1 GODINA 3 GODINI V BENZINOSTANCIQ OMV.RAZBIRAM OT PC GOTVQ PO MALKO PRAVQ VELIKOLEPNI PICI. IMAH TAKAVA MALKA PRAKTIKA I V STROITELSTVOTO AKO IMA BYLGARI KOITO MOGAT DA POMOGNAT S NQKOQ OBQVA DA ME POTYRSQT 6TE IM SE OTBLAGODARQ I PAK PI6A 4E SYM GOTOV DA RABOTQ KAKVATO I DA E RABOTA. ZNAM MALKO ISPANSKI POVE4E ANGLIISKI SYVSEM MALKO NEMSKI.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dany



Регистриран на: 02 Мар 2008
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2008 6:32 pm    Заглавие: Здравейте Отговорете с цитат

И аз се включвам към тези които търсят работа - няма значение от вида.Търся я от България за мой близък който е в Палма и е доста време без работа. Благодаря Ви предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейл
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Работа и резиденции
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Часовете са според зоната GMT + 1 Hour
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 3 от 9

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


За да рекламирате своята дейност напълно безплатно на този сайт...



Нетера ТВ
ITV България
BG Телевизия
DJ Тачо

BG Телевизор

ТВ Справочник


Първият магазин за български продукти



Български ресторант
Can Pastilla



Бай Ганьо - Cala Mayor



Велико Търново -
Cala Mayor



България Турс -
Туристическа агенция



YORDI88



Kebapa - зад
El Corte Ingles


Ресторант
Ambassador



Дон Кебап Pedro Garau



La Cazuela - Can Pastilla



Business Class
Image Studio




Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov