Форумче за българите на Майорка Форуми

ДОБРЕ ДОШЛИ! Регистрирайте се и участвайте във форума!

ВходВход

ЧАТ ЗА ВСИЧКИ, разглеждащи сайта

Пускане на ОБЯВИ - ТУК

Форумче за българите на Майорка
За да си помагаме, като споделяме мнения и информация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 
Актуални оферти за работни места на Балеарските острови:
 

Търся си работа (от България)
Иди на страница 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Работа и резиденции
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
doraboeva



Регистриран на: 18 Дек 2006
Мнения: 1
Местожителство: plovdiv

МнениеПуснато на: Пон Дек 18, 2006 12:43 pm    Заглавие: Търся си работа (от България) Отговорете с цитат

Младо семейство с едно дете,търси работа!!!Живеем в град Пловдив!Ако някой може да помогне с някаква информация,или иска да даде съвет:doraboeva@mail.bg! Благодарим предварително!!!
_________________
Ако обичаш някой,кажи му го!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
busof



Регистриран на: 26 Фев 2007
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пон Фев 26, 2007 5:07 pm    Заглавие: търся работа Отговорете с цитат

Средата на Март заминавам за Испания!Може ли да ми помогне някой да си намеря работа и квартира?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейл
fabio



Регистриран на: 10 Окт 2006
Мнения: 28

МнениеПуснато на: Вто Фев 27, 2007 3:07 pm    Заглавие: Re: търся работа Отговорете с цитат

busof написа:
Средата на Март заминавам за Испания!Може ли да ми помогне някой да си намеря работа и квартира?
А до края на същия месец, предполагам, ще си разбрал какво означават понятията "Испания", "работа", "квартира"... Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lovely



Регистриран на: 08 Окт 2006
Мнения: 111

МнениеПуснато на: Вто Фев 27, 2007 3:25 pm    Заглавие: Re: търся работа Отговорете с цитат

busof написа:
Средата на Март заминавам за Испания!Може ли да ми помогне някой да си намеря работа и квартира?


Пиши по-подробно къде в Испания заминаваш, каква работа търсиш, какви езици говориш. Можеш да ползваш някой от сайтовете за обяви за работа и за квартира да търсиш докато си още в България.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
niksan666



Регистриран на: 26 Мар 2007
Мнения: 2
Местожителство: bulgaria

МнениеПуснато на: Пон Мар 26, 2007 4:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте. пише ви един отчаян от реалностите в България мъж на 36г. с 13г. опит в ресторантьорството и кулинарията. Тайничко се надявам, че един ден ще напусна тази скапана държава заедно със семейството си. Търся работа като готвач или каквото и да е, но да не остана в бг. Моля ви ако имате нужда от добър професионалист - обадете се. Вярвам, че има българи, не по-точно хора, които все още помагат.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейл
lovely



Регистриран на: 08 Окт 2006
Мнения: 111

МнениеПуснато на: Сря Мар 28, 2007 8:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

niksan666, аз за съжеление нямам как да ти помогона освен със съвета да почнеш да учиш испански и английски.Ако не ти е спешно заминаването можеш да изчакаш една година и половина докато паднат забраните за работа в Испания и след това да дойдеш. Тогава ще бъде много по- лесно. Работа има, но трябва да се говори испански най - малко, а тука на Майорка има много немци и англичани така че знаенето на малко английски или немски ще ти е само от полза. Пожелавам ти успех и ни пиши как сте.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
niksan666



Регистриран на: 26 Мар 2007
Мнения: 2
Местожителство: bulgaria

МнениеПуснато на: Пет Мар 30, 2007 12:42 pm    Заглавие: rabota Отговорете с цитат

znam malko angliiski - raboten. no jelanieto na cqloto ni semeistvo e vuzmojno po-skoro da se iznesem. gotov sam i toaletni da lija no da ne ostana tuk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейл
albena.damianova



Регистриран на: 13 Апр 2007
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пет Апр 13, 2007 12:39 pm    Заглавие: Tърся работа Отговорете с цитат

Здравейте! Възможно ли е да си намеря работа в някой ,например,SPA център като маникюристка или масажистка?Имам опит и в двете професии.На 35 год. съм,говоря малко аглийски и немски.Благодаря ви предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
montadora



Регистриран на: 01 Мар 2007
Мнения: 9
Местожителство: Palma

МнениеПуснато на: Пет Апр 13, 2007 9:45 pm    Заглавие: Re: Tърся работа Отговорете с цитат

albena.damianova написа:
Здравейте! Възможно ли е да си намеря работа в някой ,например,SPA център като маникюристка или масажистка?Имам опит и в двете професии.На 35 год. съм,говоря малко аглийски и немски.Благодаря ви предварително!
По принцип, има търсене за такава работа, доколкото знам, но без разрешително за работа и без поне малко испански ми се вижда трудно. Малкото английски и немски могат да ти бъдат от плюс, обаче испанския е много важен. Ако гледаш обявите за работа сигурно ще намериш доста, но за всички ще ти трябват документи, а ако нямаш документи, остава като вариант да си търсиш на място - може би има, но няма да си я намериш от България.
_________________
El mundo "no" pertenece a los que saben, sino a los que aprenden
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
marielamama



Регистриран на: 24 Апр 2007
Мнения: 1
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто Апр 24, 2007 11:58 am    Заглавие: търся си работа в майорка Отговорете с цитат

на 26 години съм и се казвам Мариела Стефанова.Много искам с моят съпруг да работим в Майорка.Той по професия е инженер-агроном.Иначе е работел като готвач 10 години.В момента се занимава с ремонти,като фаянсаджия.Аз съм работела 3 години като сервитьорка.По професия съм технолог -мениджър.Живеем в София и сме под наем.Имаме две дечица и ни е много трудно.Аз съм по майчинство и ходя вечерно време да работя за жълти стотинки.Много пъти няма дори хляб на масата.Наш роднина замина втори път в Майорка да работи като градинар и ни излъга,че ще ни намери и на нас работа.От доста време мисълта ми е само как да заминем,и да работим в Майорка.Но уви нямам късмет.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейл
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Работа и резиденции
Иди на страница 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Следваща
Часовете са според зоната GMT + 1 Hour
Иди на страница 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Следваща
Страница 1 от 14

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


За да рекламирате своята дейност напълно безплатно на този сайт...



Нетера ТВ
ITV България
BG Телевизия
DJ Тачо

BG Телевизор

ТВ Справочник


Първият магазин за български продукти



Български ресторант
Can Pastilla



Бай Ганьо - Cala Mayor



Велико Търново -
Cala Mayor



България Турс -
Туристическа агенция



YORDI88



Kebapa - зад
El Corte Ingles


Ресторант
Ambassador



Дон Кебап Pedro Garau



La Cazuela - Can Pastilla



Business Class
Image Studio




Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov