Форумче за българите на Майорка Форуми

ДОБРЕ ДОШЛИ! Регистрирайте се и участвайте във форума!

ВходВход

ЧАТ ЗА ВСИЧКИ, разглеждащи сайта

Пускане на ОБЯВИ - ТУК

Форумче за българите на Майорка
За да си помагаме, като споделяме мнения и информация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 
Актуални оферти за работни места на Балеарските острови:
 

Търся си работа (от България)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Работа и резиденции
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Добрин
Гост
IP:
83.222.178.26






МнениеПуснато на: Нед Сеп 09, 2007 6:43 pm    Заглавие: търся работа Отговорете с цитат

Здравейте!
На 36 години съм.Търся работа като фаянсаджия или ел.монтажник.Знам малко английски предимно в областта на ел.техниката.
Върнете се в началото
mar



Регистриран на: 19 Окт 2007
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Пет Ное 02, 2007 12:13 pm    Заглавие: Тьрся си работа от Балгария Отговорете с цитат

Здравейте аз сам на 23 години .Тьрся работа като чистачка, камериерка помощник в кухня .Моля ако някои има инфо да ми каве или пак да ме насочи кьде да тьрся. Благодаря Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
съни
Гост
IP:
84.127.107.122






МнениеПуснато на: Пет Ное 02, 2007 8:49 pm    Заглавие: търся си работа от бг Отговорете с цитат

няма да те лъжа.първо си много малка ,а тук търсят по възръстни и второ без документи работа в хотел, или каквато и да е фирма няма да намерищ.ако имащ някои човек,които да ти помогне за детегледа4ка.не те обезсър4авам но тук има много чужденци които търся работа и са без документи но са испано /говорящти Wink
Върнете се в началото
plamen75



Регистриран на: 13 Ное 2007
Мнения: 1
Местожителство: БУРГАС

МнениеПуснато на: Вто Ное 13, 2007 12:43 pm    Заглавие: Кажете някоя транспортна фирма, която търси шофьори Отговорете с цитат

kajete nqkoq transportna firma koqto tarsi shofiori



Кажете някоя транспортна фирма, която търси шофьори




*** Молим всички да пишат на кирилица ***
_________________
няма описание skype-teslata2003
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dani



Регистриран на: 21 Ное 2007
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Сря Ное 21, 2007 3:27 pm    Заглавие: търся работа в Палма Отговорете с цитат

здравеите,
търся работа в Палма. В момента сам в България и искам да работя в Испания като сервитьорка в бар или ресторант, или на рецепция в хотел. Ако някой знае нещо.............
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
павлина
Гост
IP:
77.77.28.83






МнениеПуснато на: Съб Дек 01, 2007 5:40 pm    Заглавие: реших да опитам Отговорете с цитат

ние със съпруга ми и сина ми искаме да работим и живеем в майорка-висшисти сме но не вярвам да си намерим работа по специалностите-атой е и художник а аз съм журналист и поназнайвам испански знам и англииски-това може ли да ни помогне да работим нещо в тези сфери-да отвориме ателие или нещо подобно???? работа в радио???или в българско или друго училище?????насочете ни какво да направим и може ли да пристигтем така и после да търсим работа на място?????
Върнете се в началото
moderator



Регистриран на: 08 Окт 2006
Мнения: 41

МнениеПуснато на: Нед Дек 02, 2007 10:00 am    Заглавие: Re: Отговорете с цитат

павлина написа:
ние със съпруга ми и сина ми искаме да работим и живеем в майорка-висшисти сме но не вярвам да си намерим работа по специалностите-атой е и художник а аз съм журналист и поназнайвам испански знам и англииски-това може ли да ни помогне да работим нещо в тези сфери-да отвориме ателие или нещо подобно???? работа в радио???или в българско или друго училище?????насочете ни какво да направим и може ли да пристигтем така и после да търсим работа на място?????
Здравейте Павлина,
Малкото информация не дава възможност за конкретен отговор, но ако съм разбрал правилно, съпругът Ви е (и) художник, а Вие - радиожурналист (който обаче "ме-ка").
Накратко за работата по специалността за висшисти - ако професията изисква лицензия (адвокат, архитект и т.н.) е нужна испанска такава и съответно приравняване на дипломата. За нелицензираните професии моите наблюдения са, че не се държи на такова приравняване - съвременните добри професионалисти намират реализация навсякъде. Съвсем отделен въпрос е адекватното владеене на испански и (все още) разрешителното за такава работа . Според мен, тук и художниците и журналистите имат много добра реализация, а защо не и професионална среда.
Ако развивате собствена дейност, като ателие, не е нужно разрешително за работа и макар да не знам какви очаквания имате, смятам че сравнително лесно можете да уредите формалностите по регистрацията на дейността и да я започнете. А дали тя би имала успех, според утвърдените бизнес практики, може да се установи единствено на място.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
павлина
Гост
IP:
77.77.28.83






МнениеПуснато на: Вто Дек 04, 2007 1:08 pm    Заглавие: данке Отговорете с цитат

по -комунистически отговор не бях получавала-много думи ,никаква конкретика-благодаря все пак за загубеното време-а мекането не мисля да е проблем в интернет пространстовото,където всичко е на ниво 0 и всеки пише как му хрумне -просто се съобразявам с неофициалната сфера и не ми дреме как пиша -правилното писане и говорене оставям за точното място-и все таки взимам си забележка ,щото не е маловажно ,но кво да се праи като сме от югозападналите части на още по западналата ни държава---и още нещо повярвайте-тук е невъзможно да се реализираш в тези сфери ,ако не си ...някой на еди кой си-опитвали сме и имаме визия за нещата.......късмет и на нас, и на вас!!!!!!!
Върнете се в началото
moderator



Регистриран на: 08 Окт 2006
Мнения: 41

МнениеПуснато на: Вто Дек 04, 2007 8:56 pm    Заглавие: Re: данке Отговорете с цитат

павлина написа:
по -комунистически отговор не бях получавала-много думи ,никаква конкретика-благодаря все пак за загубеното време-а мекането не мисля да е проблем в интернет пространстовото,където всичко е на ниво 0 и всеки пише как му хрумне -просто се съобразявам с неофициалната сфера и не ми дреме как пиша -правилното писане и говорене оставям за точното място-и все таки взимам си забележка ,щото не е маловажно ,но кво да се праи като сме от югозападналите части на още по западналата ни държава---и още нещо повярвайте-тук е невъзможно да се реализираш в тези сфери ,ако не си ...някой на еди кой си-опитвали сме и имаме визия за нещата.......късмет и на нас, и на вас!!!!!!!
Изглежда съм Ви засегнал по някакво много болно място, което не е било третирано от комунизма насам. Не беше нарочно - просто имам друга представа за журналистите. За съжаление покрай това не сте успели да схванете нито конкретиката, нито добрия тон.
Изпитвам истинско неудобство да обяснявам на професионален журналист с висше образование нормите в интернет общуването, но в последното си мнение, волно или не, имате над 20 груби правописни грешки и доста стилистични. Така рискувате серозно да увредите правилното си писане и то да Ви подведе на точното място за което сте си го оставили.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
павлина
Гост
IP:
77.77.28.83






МнениеПуснато на: Сря Дек 05, 2007 7:38 pm    Заглавие: еее Отговорете с цитат

дребнавоста и тн са главна и отличителна черта на българина-но това е най-малкото-лошото е да търсиш пад вола теле, а под кравата магаре но комент!!!!!!!живей и търси ,може пък и да намериш!!!!!!
а за моя правопис не се грижи аз където трябав съм го показала стила-също дишай спокойно?!!!!!!!!!просто трябва да приемем ,че има и такива като теб!!!!!!!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Работа и резиденции
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Следваща
Часовете са според зоната GMT + 1 Hour
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Следваща
Страница 3 от 14

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


За да рекламирате своята дейност напълно безплатно на този сайт...



Нетера ТВ
ITV България
BG Телевизия
DJ Тачо

BG Телевизор

ТВ Справочник


Първият магазин за български продукти



Български ресторант
Can Pastilla



Бай Ганьо - Cala Mayor



Велико Търново -
Cala Mayor



България Турс -
Туристическа агенция



YORDI88



Kebapa - зад
El Corte Ingles


Ресторант
Ambassador



Дон Кебап Pedro Garau



La Cazuela - Can Pastilla



Business Class
Image Studio




Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov