Форумче за българите на Майорка Форуми

ДОБРЕ ДОШЛИ! Регистрирайте се и участвайте във форума!

ВходВход

ЧАТ ЗА ВСИЧКИ, разглеждащи сайта

Пускане на ОБЯВИ - ТУК

Форумче за българите на Майорка
За да си помагаме, като споделяме мнения и информация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 
Актуални оферти за работни места на Балеарските острови:
 

Търся си работа (от България)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Работа и резиденции
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
migal



Регистриран на: 24 Апр 2007
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Вто Апр 24, 2007 9:00 pm    Заглавие: помощник-фризьор, камериерка... Отговорете с цитат

Аз септември ще ходя в Испания и искам да остана там ( двама ще сме), но не знам дали ще мога да си намеря преди това оттук (Бг) работа или там да търся. Работила съм по складове, магазини, на компютър и това едва ли ще ми помогне. Нямам висше, поназнайвам малко английски и мислех да почвам курс, но реших да почна испански и мога да го уча до септември. Имам диплома за фризьор, мога да работя като помощник-фризьор някъде или като камериерка или нещо друго, дали бих могла? Не знам какви шансове имам. Търсят ли камериерки например на Майорка, как стоят нещата? И освен испански какво друго е нужно, за да работя като камериерка? Също така работа за шофьори намира ли се?

п.п.: Съжалявам че не съобразих и написах на грешно място мнение и после се повторих в тази тема, но поправих грешката, изтрих второто мнение. Embarassed


Последната промяна е направена от migal на Вто Апр 24, 2007 9:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aspo



Регистриран на: 07 Май 2007
Мнения: 1
Местожителство: BG,VARNA

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2007 12:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и аз като доста други хора си търся работа, но не знам езика, впрочем знам някоя друга дума, но сега ще записвам курс, че положението е зле. Още не съм тръгнал, но по принцип съм се засилил към Малага., но и Майорка е оферта. Електроинженер съм, инструктор по алпинизъм, водолаз, освен това съм работил на височина и с антени за GSM, говоря английски и малко руски и съм шофьор кат А,В,С. Може би ще трябва да имам дипломите преведени на испански?!?
Незнам как стоят нещата с легалната и нелегалната работа. Някой ако може да ме усведоми по тези въпроси ще съм му изключително благодарен.


*** Молим всички да пишат на кирлица! ***
_________________
idvam!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
polina



Регистриран на: 28 Май 2007
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Сря Май 30, 2007 9:52 am    Заглавие: tursim rabota Отговорете с цитат

Ние сме 2 момичета от България по 23 г и си търсим работа като камериерки или нещо подобно в Испания за през лятото, говорим английски, немски, френски, а сега учим и испански. Може ли няокой да разясни как става търсенето на работа, в интернет сайтове на испански, там на място или чрез агенция? Благорадим предварително.

*** Молим всички да пишат на кирлица! ***
http://www.bgmallorca.com/viewtopic.php?p=365#365
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lovely



Регистриран на: 08 Окт 2006
Мнения: 111

МнениеПуснато на: Сря Май 30, 2007 12:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма правило да намиране на работа - става по всички възможни начини, които си изброила и по интернет може и чрез агенция и на място тука. На сайтът http://www.infojobs.net/ можеш да търсиш актуални обяви за работа за цяла Испания, търси за сектор Turismo y restauración
Ето няколко оферти от този сайт за камериерки за Майорка
http://illes-balears.oferta.infojobs.net/camareros-para-illetas/of-i915017030104459391159924098423
http://illes-balears.oferta.infojobs.net/camarer-s/of-i625222302291204583242317036211
http://illes-balears.oferta.infojobs.net/camareras-piso/of-i782831546899594520655494153300

предполагам че има и много други трябва да потърсиш и да се регистрираш, за да кандидастваш. Тука можеш да прочетеш повече как да изпозлваш сайта http://bgmallorca.com/viewtopic.php?t=9
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pol
Гост
IP:
91.139.217.182






МнениеПуснато на: Пет Юни 29, 2007 8:51 pm    Заглавие: ТАРСИМ РАБОТА Отговорете с цитат

ЗДРАЖЕИТЕ! АЗ САМ САПРУГА И МАИКА НА 2 МОМИЧЕНЦА .ТАРСИА РАБОТА ЗА САПРУГА МИ ,КАКЖАТО ИДА Е ЗА ДА ИЗЛЕЗЕМ ОТ Б-А.
Върнете се в началото
elevi1979



Регистриран на: 19 Авг 2007
Мнения: 1
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Авг 19, 2007 12:45 pm    Заглавие: Mlado semeistvo ot Sofia tarsi rabota! Отговорете с цитат

Mlado semeistvo\28 i 31g.\ ot Sofia tarsi rabota!
Imame vazmojnost za tragvane vednaga!

Младо семейство \28 и 31г\ от София търси работа! Имаме възможност за тръгване веднага!


***Молим всички да пишат на кирилица!***
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейл
Borat



Регистриран на: 19 Авг 2007
Мнения: 6
Местожителство: Hospederia Santuario de Cura, Mallorca

МнениеПуснато на: Нед Авг 19, 2007 1:15 pm    Заглавие: Re: Mlado semeistvo ot Sofia tarsi rabota! Отговорете с цитат

elevi1979 написа:
Mlado semeistvo\28 i 31g.\ ot Sofia tarsi rabota!
Imame vazmojnost za tragvane vednaga!
ммм... похвално... браво... чудесно... и аз имам тагава възможнос, но за зъжаление не изкад да ми плажтад за нея. Озтрова е малък и няма реализадзия за зпезиализти от този широк зпектър. Мизлете позидивно - за гагво ви е работа - на чужди разнозки зе живее по-приятно...
обичам ви
_________________
Hi, my name iz Borat! I'm veeery zzzexy! All women want to zleep with me.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейл
tanito



Регистриран на: 24 Авг 2007
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Вто Авг 28, 2007 11:16 pm    Заглавие: rabota Отговорете с цитат

Mlado sem. si tursim rabota na ostrova-molq ako nqkoi jelae da pomaga,ot polza 6te ste ni sas vsi4ko.blagodarq vi.Moje da mi pi6ete na i mall adressa tam po moga vednaga da vidq napisanoto.the_tani@abv.bg

Младо сем. си търси работа на острова - моля ако някой желае да помага, от полза ще сте ни с всичко. благодаря ви. Може да ми пишете на и мейл адреса там по мога веднага да видя написаното. the_tani@abv.bg


***Молим всички да пишат на кирлица!***
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейл
tanche



Регистриран на: 03 Сеп 2007
Мнения: 1
Местожителство: България

МнениеПуснато на: Пон Сеп 03, 2007 12:02 pm    Заглавие: Работа!!! Отговорете с цитат

Здравейте. Аз съм на 31 години. Говоря много добър английски, но испанския ми е на начално ниво. Освен това говоря и руски. Имам богат опит в сферата на туризма. Доколкото зная в Майорка има английско говорящи туристи, та в тоя ред на мисли не е ли достатъчен английския на първо време? За испанския ще ми трябва поне още половин година да го понауча, а аз искам да замина преди това. Confused Ако някой може да ми помогне да си намеря работа като рецепционист или хостеса ще ви бъда благодарна.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Стоян
Гост
IP:
89.215.10.51






МнениеПуснато на: Чет Сеп 06, 2007 8:01 pm    Заглавие: автотенекеджия Отговорете с цитат

help.gif Професията ми е автотенекеджия.Имам ли шанс да си намеря такава работа или да не се надявам много?И естествено добре ли е платена?
Поздрави на всички!Пиша от България. Surprised
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Работа и резиденции
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Следваща
Часовете са според зоната GMT + 1 Hour
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Следваща
Страница 2 от 14

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


За да рекламирате своята дейност напълно безплатно на този сайт...



Нетера ТВ
ITV България
BG Телевизия
DJ Тачо

BG Телевизор

ТВ Справочник


Първият магазин за български продукти



Български ресторант
Can Pastilla



Бай Ганьо - Cala Mayor



Велико Търново -
Cala Mayor



България Турс -
Туристическа агенция



YORDI88



Kebapa - зад
El Corte Ingles


Ресторант
Ambassador



Дон Кебап Pedro Garau



La Cazuela - Can Pastilla



Business Class
Image Studio




Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov