Форумче за българите на Майорка Форуми

ДОБРЕ ДОШЛИ! Регистрирайте се и участвайте във форума!

ВходВход

ЧАТ ЗА ВСИЧКИ, разглеждащи сайта

Пускане на ОБЯВИ - ТУК

Форумче за българите на Майорка
За да си помагаме, като споделяме мнения и информация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 
Актуални оферти за работни места на Балеарските острови:
 

БГ Номер

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Компютри и комуникация
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
lovely



Регистриран на: 08 Окт 2006
Мнения: 111

МнениеПуснато на: Пет Ное 17, 2006 12:57 pm    Заглавие: БГ Номер Отговорете с цитат

БГ номер е предплатена телефонна услуга за българи зад граница. С нея получавате неограничени входящи обаждания от България в чужбина срещу фиксирана месечна такса. Чрез БГ номер помагате на вашите близки и приятели в България да ви чуват по-често, защото те заплащат само едно градско или междуградско обаждане, а не международен разговор.

За повече информация http://www.bgnomer.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nadeto



Регистриран на: 10 Окт 2006
Мнения: 16

МнениеПуснато на: Нед Ное 19, 2006 8:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен ми дава "За момента не пренасочваме към този номер."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tanja



Регистриран на: 22 Яну 2007
Мнения: 34
Местожителство: Paguera

МнениеПуснато на: Пон Яну 22, 2007 11:10 am    Заглавие: BG Nomer Отговорете с цитат

Ползвам услугата от 3 месеца... и съм много доволна, връзката е много чиста, и естествено по този начин имам връзка със много приятели и роднини от България с които по рано контактувахме само по празници.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
daniela



Регистриран на: 01 Яну 2007
Мнения: 4
Местожителство: santa maria

МнениеПуснато на: Пет Яну 26, 2007 9:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не излиза ли най- евтино със Skype, на мен ми е екстра без никакви такси Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lovely



Регистриран на: 08 Окт 2006
Мнения: 111

МнениеПуснато на: Пет Фев 16, 2007 4:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

daniela написа:
Не излиза ли най- евтино със Skype, на мен ми е екстра без никакви такси Laughing

Skype е безплатен само когато се ползва от компютър към компютър. Ако се ползва Skype към телефон се плаща, но не е скъпо изобщо.


Ето и още по темата за БГ Номер

Българи в чужбина получават разговори оттук само за 7 евро месечно
16.02.2007 16:52
От 15 февруари 2007 г. телекомът от ново поколение Орбител въвежда нова цена за БГ номер – само 7 евро на месец. С услугата потребителите получават обаждания от своите близки и приятели в България на цената на един градски разговор.

Промяната в тарифата се отнася и за втория БГ номер, чиято цена става съответно 3,50 евро на месец. Новата месечна тарифа за първи и втори БГ номер заменя досегашните четири абонаментни плана на услугата. Настоящите потребители, които имат регистрация за три, шест или дванадесет месеца, получават от Орбител три месеца безплатни разговори чрез своя БГ номер.

Чрез БГ номер близките в България заплащат единствено градско или междуградско обаждане към мрежата на Орбител, а не международен разговор. Цената за градско обаждане е с начална такса 13 ст. и 3,6 ст. на минута разговор с ДДС.

В периода юни-декември 2006 г. българите в чужбина са получили чрез БГ номерата си разговори от България с общо времетраене над 2,1 милиона минути. Топ 5 на градовете в България, в които Орбител има най-много раздадени БГ номера, са София, Варна, Пловдив, Бургас и Русе. Освен в тях, нараства и търсенето на БГ номера от Плевен, Благоевград и Стара Загора. Най-много емигранти, регистрирали БГ номера, има в САЩ, Германия, Канада, Великобритания, Испания и Франция.

От компанията обясниха, че промяната на цената на услугата е постоянна и е резултат от активния контакт на Орбител с потребителите, при който телекомът все по-добре опознава нуждите и начина им на потребление на БГ номер за разговори с България.

БГ номер помага на българските емигранти да поддържат активен контакт със своите близки в България: както да бъдат търсени по-често от България, така и да помогнат на своето семейство и приятели да им се обаждат, когато имат нужда да ги чуят. За да стане абонат на услугата, българинът зад граница е необходимо да се регистрира на уеб сайта на БГ номер – www.bgnomer.com. Плащането се извършва онлайн с кредитна или международна дебитна карта - Visa Credit, Mastercard Credit или Visa Delta.

БГ номер-ът се пренасочва към стационарни номера в над 50 държави, в които се намират българските емигранти. Услугата предоставя локални номера в 39 български града: София, Благоевград, Бургас, Варна, Велико Търново, Видин, Враца, Ахелой, Габрово, Добрич, Доспат, Дупница, Казанлък, Козлодуй, Кърджали, Кюстендил, Ловеч, Монтана, Пазарджик, Перник, Плевен, Пловдив, Поморие, Разград, Русе, Севлиево, Силистра, Сливен, Смолян, Стара Загора, Търговище, Хасково, Шумен, Ямбол, Банско, Боровец, Карнобат, Слънчев бряг и Созопол.
http://www.investor.bg/?id=47057
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zmay



Регистриран на: 20 Фев 2007
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Вто Фев 20, 2007 7:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, пробвайте със VipBuster, на мен ми излиза минутката по 0.015 сентимус, за всички домашни и не мобилни телефони в Бг. С уважение Zmay


*** Молим всички да пишат на кирлица! ***
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zmay



Регистриран на: 20 Фев 2007
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Вто Фев 20, 2007 7:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявам се, да се чете VoipBuster. С уважение Zmay



*** Молим всички да пишат на кирлица! ***
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jonimarkovo



Регистриран на: 18 Авг 2007
Мнения: 7
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Съб Авг 18, 2007 11:27 am    Заглавие: voipbuster Отговорете с цитат

Zmay написа:
Izvinqvam se,dase chete VoipBuster,S Uvajenie Zmay


Това е най-доброто и най-евтиното за момента.Връзката е перфектна,а и като заредиш 10 евро 4 месеца говориш безплатно със следните държави:
Andorra
Australia
Austria
Belgium
Canada
Chile
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Estonia
Finland
France
Guam
Hong Kong (+mobile)
Hungary
Iceland
Ireland
Israel
Italy
Japan
Liechtenstein
Luxembourg
Malaysia
Monaco
Netherlands
New Zealand
Norway
Panama
Portugal
Puerto Rico (+mobile)
Singapore
South Korea
Spain
Switzerland
Taiwan
United States (+mobile)
100% Free*

за повече информация,регистрация и сваляне на софтоера : http://www.voipbuster.com/en/index.html
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейл
bitovnov



Регистриран на: 30 Яну 2008
Мнения: 2
Местожителство: Sa Pobla

МнениеПуснато на: Сря Яну 30, 2008 10:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Zmay написа:
Здравейте, пробвайте със VipBuster, на мен ми излиза минутката по 0.015 сентимус, за всички домашни и не мобилни телефони в Бг. С уважение Zmay


*** Молим всички да пишат на кирлица! ***


Аз пък имам друго предложение...то е от събратята на voipbuster и се нарича VoipWise.там разговора с домашен в бг е0.005сантима на минута а с мобилех е 0.12 сантима
Bulgaria (Landline) SuperDeal! 0.005
Bulgaria (Mobile) SuperDeal! 0.120
http://www.voipwise.com/en/index.html
И така това е от мен ....надявам се че съм бил полезен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Компютри и комуникация
Часовете са според зоната GMT + 1 Hour
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


За да рекламирате своята дейност напълно безплатно на този сайт...



Нетера ТВ
ITV България
BG Телевизия
DJ Тачо

BG Телевизор

ТВ Справочник


Първият магазин за български продукти



Български ресторант
Can Pastilla



Бай Ганьо - Cala Mayor



Велико Търново -
Cala Mayor



България Турс -
Туристическа агенция



YORDI88



Kebapa - зад
El Corte Ingles


Ресторант
Ambassador



Дон Кебап Pedro Garau



La Cazuela - Can Pastilla



Business Class
Image Studio




Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov