Форумче за българите на Майорка Форуми

ДОБРЕ ДОШЛИ! Регистрирайте се и участвайте във форума!

ВходВход

ЧАТ ЗА ВСИЧКИ, разглеждащи сайта

Пускане на ОБЯВИ - ТУК

Форумче за българите на Майорка
За да си помагаме, като споделяме мнения и информация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 
Актуални оферти за работни места на Балеарските острови:
 

Защо в България хората не се организират за най-малки неща?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Говорилня
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
katya



Регистриран на: 03 Окт 2007
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Сря Окт 03, 2007 11:31 pm    Заглавие: Защо в България хората не се организират за най-малки неща? Отговорете с цитат

Здравейте,казвам се Катя... от Варна съм..тази вечер реших да се регистрираам в този форум с надеждата ,че ще намеря някои хора там...на толкова километри,които да ме разберат.Аз съм на 17г.и от 4 години вече уча испански тук в езиковата гимназия.За тези 4 години аз успях да проумея и да разбера колко много обичам Испания и всичко свързано с нея.Аз обичам тази страна като своя родна въпреки ,че съм ходила само 1 път и то за 3 дена...Всъщност създадох тази тема ,защото искам да изразя ОГРОМНОТО си разочарование от бездействието и неорганизираността на хората тук.Та ние сме езикова гемназия ЗА Бога!!! Във всяка такава по света хората са организирали обмен на ученици, за да могат те да излязат от гимназията с още повече опит и сигурни в знанията си! А ние.. нищо, в нашата гимназия неправят нищо по въпроса...О, аз бих дала всичко, за да отида в тази страна,дори и на обмен,за няколко дена, няма значение.. просто за мене тази страна е всичко.. И всеки ден се събуждам и страдам и ми става адси кофти и тежко, че немога да съм там по редица причини, финансови, БЕЗДЕЙСТВИЕТО на учителите ...Търся всеки ден някакви проекти или каквото и да е свързано с Испания за обмени и т.н. ноо нищооо..всеки ден нищо и нищо... sad1.gif Моля ВИ ако някой може да ми помогне с някаква информация, съвет или каквото и да е било ще съм му Адски Благодарна! :)))))))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lovely



Регистриран на: 08 Окт 2006
Мнения: 111

МнениеПуснато на: Чет Окт 04, 2007 11:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей katya, За съжеление в България хората и в това число и учителите често се занимават със съвсем други проблеми и рядко им остават ресурси да мислят какво е най - добре за децата и как те биха научили повече. Но ти не се отчайвай, учи езика сериозно и се интересувай как можеш като завършиш гимназия направо да кандидастваш в Испански университет. Щом си на 17 сигурно имаш още малко докато завършиш така, че можеш да насочиш усилията си в тази посока. Можеш да изполазваш времето, докато си ученичка да се подготвиш и да се явиш на изпит DELE (Diplomas de Español como Lengua Extranjera). А иначе за приграми за обменни начела знам, че преди към Отворено Общество имаше програма за обмен на ученици с Америка, но дали има сега и дали има и за Испания незнам. Също така след като учителите ви са бездейни може вие да си организирате екскуризия до Испания, мисля че все ще се намери желаещ учител, който да ви придружи. Има билети Букурещ - Барселона за 54 Е двупосочния, сигурно може да се намерят и ученически общежития където да се спи на нормални цени. Може би наистина хората са бездейни, но мисля че ако имате конкретни предложения ще намерите и кой да ви подкрепи и да ви помогне да ги реализирате. Поздрави от Испания и не се отчайвай, ще намериш своята пътечка, която ще води насам. Hi ya!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Говорилня
Часовете са според зоната GMT + 1 Hour
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


За да рекламирате своята дейност напълно безплатно на този сайт...



Нетера ТВ
ITV България
BG Телевизия
DJ Тачо

BG Телевизор

ТВ Справочник


Първият магазин за български продукти



Български ресторант
Can Pastilla



Бай Ганьо - Cala Mayor



Велико Търново -
Cala Mayor



България Турс -
Туристическа агенция



YORDI88



Kebapa - зад
El Corte Ingles


Ресторант
Ambassador



Дон Кебап Pedro Garau



La Cazuela - Can Pastilla



Business Class
Image Studio




Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov