Форумче за българите на Майорка Форуми

ДОБРЕ ДОШЛИ! Регистрирайте се и участвайте във форума!

ВходВход

ЧАТ ЗА ВСИЧКИ, разглеждащи сайта

Пускане на ОБЯВИ - ТУК

Форумче за българите на Майорка
За да си помагаме, като споделяме мнения и информация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 
Актуални оферти за работни места на Балеарските острови:
 

За какво използвате компютъра си?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Компютри и комуникация
Предишната тема :: Следващата тема  

За какво най- често използвате компютъра си?
Гледане на филми и слушане на музика.
0%
 0%  [ 0 ]
Гейм маниак съм.
0%
 0%  [ 0 ]
За Skype, Icq, IRCи писане на e-mail-и
22%
 22%  [ 2 ]
За работа.
11%
 11%  [ 1 ]
Ровя се из Инернет, участвам във Форуми
0%
 0%  [ 0 ]
За всичко изброено по- горе, че и за още нещо.
66%
 66%  [ 6 ]
Общо гласове : 9

Автор Съобщение
lovely



Регистриран на: 08 Окт 2006
Мнения: 111

МнениеПуснато на: Пет Окт 20, 2006 3:57 pm    Заглавие: За какво използвате компютъра си? Отговорете с цитат

XXcomputer.gif Кой за какво си позлва компютъра?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nadeto



Регистриран на: 10 Окт 2006
Мнения: 16

МнениеПуснато на: Нед Ное 19, 2006 8:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз ползвам "служебен", за icq. Ще ми се да изтегля някой филм и да го гледам, но знам, че не е лесно. Реших да пробвам и инсталирахме бит-комета, обаче компютъра взе да забива и я махнаха. Добре че има поне нетера.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bbaikov



Регистриран на: 21 Яну 2007
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Нед Яну 21, 2007 5:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nadeto написа:
Аз ползвам "служебен", за icq. Ще ми се да изтегля някой филм и да го гледам, но знам, че не е лесно. Реших да пробвам и инсталирахме бит-комета, обаче компютъра взе да забива и я махнаха. Добре че има поне нетера.

Филми вече и не само може да се теглят от Арена.Бг, Бол.Бг,Лапачите и др български торент сайтове. Дата.бг не става за момента. Има и други международни страници и търсачки. На Този има подробен списък. Бит Комет както и други торент клиенти с течение на времето всяка нова версия става все по-тежка. Да не говорим че по-принцип тези програми се стремят да използват максимално интернет връзката. Като резултат - забавено отваряне на страници и компютъра като цяло. Неща като забиване не са рядкост. Нещо от практиката - в момента има една програмка - казва се utorrent. Супер малка е - няма и 200кб и не натоварва въобще компютъра. Може да се изтегли о ТУК. Има я във варианти за директно ползване (демек без инсталация) или с инсталатор. Има и допълнителен пакет с езици - български вкючително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
migal



Регистриран на: 24 Апр 2007
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Сря Юни 06, 2007 8:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз си свалям филми, музика. Ровя по форуми, чета новини, чета обяви, ползвам търсачки за каквото ми потрябва- например разглеждам снимки от Майорка, защото все още не съм била там и ми е интересно:), ползвам icq, поща, от време навреме word също, дори съм си пазарувала от и-нет и сигурно ще има и други неща за които не се сещам. Хубаво нещо си е и като ми спре и-нета случайно е много странно и ми се развалят традициите след работа направо.
Искам да ви попитам, тези на Майорка, как стои въпроса с и-нета там? Какви са цените, за какви скорости са, каква е таксата за включване, редовно ли го има? :) Ще ми бъде интересно, благодаря.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Компютри и комуникация
Часовете са според зоната GMT + 1 Hour
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


За да рекламирате своята дейност напълно безплатно на този сайт...



Нетера ТВ
ITV България
BG Телевизия
DJ Тачо

BG Телевизор

ТВ Справочник


Първият магазин за български продукти



Български ресторант
Can Pastilla



Бай Ганьо - Cala Mayor



Велико Търново -
Cala Mayor



България Турс -
Туристическа агенция



YORDI88



Kebapa - зад
El Corte Ingles


Ресторант
Ambassador



Дон Кебап Pedro Garau



La Cazuela - Can Pastilla



Business Class
Image Studio




Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov