Форумче за българите на Майорка Форуми

ДОБРЕ ДОШЛИ! Регистрирайте се и участвайте във форума!

ВходВход

ЧАТ ЗА ВСИЧКИ, разглеждащи сайта

Пускане на ОБЯВИ - ТУК

Форумче за българите на Майорка
За да си помагаме, като споделяме мнения и информация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 
Актуални оферти за работни места на Балеарските острови:
 

IT специалист търси работа в Палма

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> ВАШИТЕ ОБЯВИ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
hardit



Регистриран на: 04 Ное 2013
Мнения: 3

МнениеПуснато на: Пон Ное 04, 2013 2:13 pm    Заглавие: IT специалист търси работа в Палма Отговорете с цитат

Здравейте, отдавна чета форума, но едва на скоро се регистрирах, ухапа ме кучето и тъй като една приятелка дълго ме врънка да дойда насам, разбирайте 13 години та най сетне се съгласих и ето ме тук на територията на Испания, по точно в Палма де Майорка. Ситуацията в Бг през последната година допълнително натежа и отделно след като знам английски(така си мисля) реших че мога да науча испански на място и да поживея тук. Взех си билет, евтино от Румъния директно за Палма, и ето ме тук, предварително си легализирах всички дипломи, та даже и свидетелството за съдимост и смятах че набързо, като един "велик специалист" в ИТ бранша за има няма две седмици и ще съм готов с работата А дано, ама надалистрахотен рефрен от това лято в Бг и вече търся помощ от всякъде и за почти каква да е работа. Всъщност съм Телекомуникационен инженер с магистърска степен, и не съм от тези дето не ходят на доктор учил съм средното в електротехникум, пак същата специалност и изобщо се занимавам с техника от дете, та така до наши дни с над 10 години стаж с най модерната техника, по едни от най важните проекти в Бг, Европа и Азия. Занимавал съм се от смешни офис машини до най новите оборудвания на Cisco в дейта центровете в Бг и чужбина, общо взето уж голямата работа. Пуснах на местни и международни корпорации над 50 курикулиума, както им викат местните и само едни ми отговориха...че ще ме имат предвид. Сега уча испански и колкото и да си мислех, че за моята работа не ми е много нужен, май испанците не са същото мнение, ще видим като го науча какво ще стане. Благодаря на всички за вниманието, ако някой има желание да свърже с мен, да заповяда на лични или на пощата ми: infojobta@yahoo.com

С усмивки: T. Антонов Shocked
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейл
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> ВАШИТЕ ОБЯВИ
Часовете са според зоната GMT + 1 Hour
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


За да рекламирате своята дейност напълно безплатно на този сайт...



Нетера ТВ
ITV България
BG Телевизия
DJ Тачо

BG Телевизор

ТВ Справочник


Първият магазин за български продукти



Български ресторант
Can Pastilla



Бай Ганьо - Cala Mayor



Велико Търново -
Cala Mayor



България Турс -
Туристическа агенция



YORDI88



Kebapa - зад
El Corte Ingles


Ресторант
Ambassador



Дон Кебап Pedro Garau



La Cazuela - Can Pastilla



Business Class
Image Studio




Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov