Форумче за българите на Майорка Форуми

ДОБРЕ ДОШЛИ! Регистрирайте се и участвайте във форума!

ВходВход

ЧАТ ЗА ВСИЧКИ, разглеждащи сайта

Пускане на ОБЯВИ - ТУК

Форумче за българите на Майорка
За да си помагаме, като споделяме мнения и информация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 
Актуални оферти за работни места на Балеарските острови:
 

Търся си работа (от България)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Работа и резиденции
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vesko188



Регистриран на: 03 Юни 2010
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Чет Юни 03, 2010 8:58 am    Заглавие: работа като спасител Отговорете с цитат

здравейте на всички Cool
поздравявам ви за хубавия сайт
някой може ли да ми каже лесно ли се намира работа като спасител на плаж или басейн в майорка ?
работя като спасител от 2007 година .много ми се иска да работя в майорка като спасител и вече от 1 година ми е като някаква мечта
знам че сега вече сезона съм го изтървал но се надявам другото лято да успея
чух че испанците били "куци" в чуждите езици и държали много на езика си.
владея английски и руски добре което е плюс за мен може би?
купил съм си 3 самоучителя по испански език и смятам че за една година мога да хвана някаква основа на испанския език
ако имам възможност през есента обезателно ще отида и на курс по испански
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейл
ясен



Регистриран на: 10 Мар 2011
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Чет Мар 10, 2011 4:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Търся работа в Майорка като стъклар.Имам голям опит,занимавал съм се с почти всичко.Поназнайвам английски,ходих и на курсове по испански.Ако можете,помогнете,ще се отблагодаря.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
elian_87



Регистриран на: 26 Май 2011
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Чет Май 26, 2011 11:31 am    Заглавие: tursq rabota Отговорете с цитат

do bulgarite v ispaniq s molba za malko pomosht tyrsq si rabota nezavisimo v koq chast na ispaniq e i bez znachenie ot rabotata
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
чавдар



Регистриран на: 30 Юни 2011
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Чет Юни 30, 2011 11:53 am    Заглавие: търся работа блгарин Отговорете с цитат

подръжка озеленител подръжка басеини тревни площи бояджия шпакловка
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейл
Benny



Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Съб Юли 02, 2011 3:39 pm    Заглавие: работа Отговорете с цитат

Tърся работа като маникюристка/без ноктопластика/ , педикюристка или масажистка- имам опит и в трите професии. Говоря малко английски , немски и руски , в момента уча испански.Лъчезарна и комуникативна съм,а също така - отговорна! Моля ви ако можете да ми помогнете! За контакти можете да ме намерите на скайп :

a_l_l_y6666

Благодаря ви предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Benny



Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Съб Юли 02, 2011 9:48 pm    Заглавие: ДЕКОРАТОР Отговорете с цитат

........a като хоби се
занимавам с декорация/дрехи/ , аранжиране/витрини,цветя/, украса на заведения за партита и др. подобни дейности в областта на приложното изкуство!Говоря малко английски , немски и руски,а в момента уча испански.
Дали бих могла да си намеря работа в тази област?Всяка информация ще ми е от полза!
Благодаря ви ,че ви има!!!


Последната промяна е направена от Benny на Пон Юли 04, 2011 8:16 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Benny



Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Съб Юли 02, 2011 10:04 pm    Заглавие: букет от бонбони Отговорете с цитат

http://podaraci-bg.blogspot.com/2009/07/blog-post.html

това е една от дейностите, които умея - букети от бонбони, опаковане на подаръци и др.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mims1976



Регистриран на: 21 Авг 2011
Мнения: 3

МнениеПуснато на: Пон Авг 22, 2011 4:52 pm    Заглавие: rabota Отговорете с цитат

Nie sme mlado semeistvo i si tursim rabota v Ispaniq.Kato domakini v nqkoq kushta detegledachka domashna pomoshnica 6ofur i t.n.Molq koito znae ili poznava hora koito naemat hora v Ispaniq da pi6at.Su6to taka pochistvane na kushta .Molq pishte vajno e . be mine! Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
IP: 92.247.213.64
ctrumnet.
@ Гост





МнениеПуснато на: Пон Авг 22, 2011 4:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Nie sme mlado semeistvo i si tyrsim rabota v Ispaniq.Za domashni pomo6nici.Za detegledachka shofur i t.nMolq koito ima info da pishe za rabota ako znae hora koito naemat rabotnici v Ispaniq.Znaem ispanski.
Върнете се в началото
IP: 109.121.230.23
.ddns.bul
@ Гост





МнениеПуснато на: Сря Май 09, 2012 11:13 am    Заглавие: busco trabajo Отговорете с цитат

Здравейте, търся спешно работа в Палма за сезона и не само ако е възможно да бъде свързана с работа в кухня, бърза закуска, пицария. на 21 години съм, умея да приготвям различни вкусотии от тесто, както и други кулинарни произведения. Отговорна и комуникативна.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Работа и резиденции
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Следваща
Часовете са според зоната GMT + 1 Hour
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Следваща
Страница 12 от 14

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


За да рекламирате своята дейност напълно безплатно на този сайт...



Нетера ТВ
ITV България
BG Телевизия
DJ Тачо

BG Телевизор

ТВ Справочник


Първият магазин за български продукти



Български ресторант
Can Pastilla



Бай Ганьо - Cala Mayor



Велико Търново -
Cala Mayor



България Турс -
Туристическа агенция



YORDI88



Kebapa - зад
El Corte Ingles


Ресторант
Ambassador



Дон Кебап Pedro Garau



La Cazuela - Can Pastilla



Business Class
Image Studio




Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov