Форумче за българите на Майорка Форуми

ДОБРЕ ДОШЛИ! Регистрирайте се и участвайте във форума!

ВходВход

ЧАТ ЗА ВСИЧКИ, разглеждащи сайта

Пускане на ОБЯВИ - ТУК

Форумче за българите на Майорка
За да си помагаме, като споделяме мнения и информация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 
Актуални оферти за работни места на Балеарските острови:
 

Good luck :)
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Работа и резиденции
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
donati
Гост
IP:
79.109.218.154






МнениеПуснато на: Пет Юни 04, 2010 7:04 pm    Заглавие: Good luck :) Отговорете с цитат

Good luck :)

Последната промяна е направена от donati на Пон Фев 13, 2012 11:18 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
weltmaester



Регистриран на: 14 Окт 2010
Мнения: 9

МнениеПуснато на: Чет Окт 14, 2010 8:51 am    Заглавие: хаха кого срещам тук Отговорете с цитат

да така е много е вярно това, и аз да потвърдя,макар че мене преди време, без зна4ение колко време,никои не ме беше посрешнал и пак горе доло кретам си :)))) обади се донати да се чуем някои път като си спмниш кои те посрешна :))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
IP: 93.155.146.10

@ Гост





МнениеПуснато на: Съб Мар 12, 2011 3:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега как е положението?
Очаквам негативни отговори.., но все пак.., надеждата умира последна! Wink

Говоря английски твърде добре, свободно.., френският ми също... хич не е за изхвърляне.., а испански съм учила.., и имам прилично ниво.., с което мога да разбирам почти всичко... (- трудничко общувам, когато се налага аз да говоря.., но може да ми се разбере! ... пък и не е изключено с краткотрайна практика.., за седмица-две.., да ме хване подобрението... )
Имам доста административен опит.., който надали ще ми помогне там.., известна доза мениджърски пак в администрация.., а също и в недвижимите имоти... - на какви ли не позици.., но не смятам да се опирам на тези "умения"... Общо взето нямам кой знае какви претенции.., но тук.., в България... и без претенции съм си без работа вече девети месец... - нещата вместо да се прецакват.., взеха та отидоха по дяволите...
Та.., имам ли шанс... изобщо някакъв???

Благодаря в аванс за реакциите!
Върнете се в началото
Beyonce1177
Гост
IP:
94.236.160.252






МнениеПуснато на: Чет Апр 14, 2011 11:07 am    Заглавие: работа Отговорете с цитат

Здравейте,
Говоря испански ДОБРЕ, и английски на същото ниво
Търся работа на Майорка
В момента съм в България, и просто не зная дали да тръгна така, на сляпо за испания, без работа, без нищо.
Моля ви, дайте мнения, съвети---
Върнете се в началото
donati
Гост
IP:
88.9.182.48






МнениеПуснато на: Чет Апр 14, 2011 5:43 pm    Заглавие: Re: работа Отговорете с цитат

Beyonce1177 написа:
Здравейте,
Говоря испански ДОБРЕ, и английски на същото ниво
Търся работа на Майорка
В момента съм в България, и просто не зная дали да тръгна така, на сляпо за испания, без работа, без нищо.
Моля ви, дайте мнения, съвети---


Ако няма кой да те посрещне и ако нямаш достатъчно пари по-добре недей рискува. Ако искаш рискувай. Все пак дай някакво друго инфо за теб. Какво можеш да правиш ? На колко си години ? Как се казваш ?
Върнете се в началото
vesincetuu



Регистриран на: 13 Юни 2011
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пон Юни 13, 2011 3:47 pm    Заглавие: Работа на МАйорка Отговорете с цитат

Здравейте, аз съм студентка в Германия и полчих предложение от една фирма DirectTrip 24 да работя като продавач на билети за дискотеки .. Едва ли това е интересна работа за хора , които искат да останат в Майорка и си търсят нещо сериозно, но аз най-вече искам да си изкарам едно хубаво лято далеч от Германия и естествено да изкарам малко пари ... Въпросът ми е .. Вие 100% сте виждали такива хора, които предлагат билети .. Аз ще продавам за дискотеките Titos i Pacha..
От една страна звучи много добре, тъй като получавам по 5 Евро на билет... 10 билета 50 Евро на ден .. а могат и да са много повече.. или много по малко .. Проблемът е, че аз си плащам и билета и квартирата.. тоест на тях им е все тая.. аз .. продавам ли не продавам ли .. Питах колко човека сме.. отговорът беше 30 .. Мога да подпиша договора едва след като съм запазила самолетен билет... Много ме изкушава идеята.. Разбирам немски , английски , малко испански .. И съм млад амбициозен човек с желание за нови предизвикателства.. Как мислите ? Да не се върна с подвита опашка.. Моля, моля, дайте съвет, не намирам нищо в интернет във връзка с този вид дейност на Майорка..
Поздрави от Германия
Весела
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
amzbulgg



Регистриран на: 06 Апр 2011
Мнения: 3
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Юни 15, 2011 1:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Успех в Майорка, но наистина потърси някаква българска общност или познати там, ще ти е трудно, а и опасно!
_________________
Лято 2011 България | шофьорски курсове
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PSS152



Регистриран на: 13 Фев 2011
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Нед Юни 19, 2011 10:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

a.

Последната промяна е направена от PSS152 на Чет Мар 31, 2016 11:38 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mery



Регистриран на: 23 Апр 2011
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Вто Юни 21, 2011 7:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте ,аз сам на 46 год .Работя като сервитьорка в БГ.Сега карам курс по фризьорство и то с практика .Уча испански ,знам руски .Мога да работя в кухня или като камериерка .Имам курс по маникюр .Мисля да изкарам и педикюр и ноктопластика .Много искам да си намеря работа на Майорка .Била сам на екскурзия и ми харесва.Моля пишете ми имам ли шанс да си намеря някаква работа тук.Знам че и те са в криза но все пак е курорт и поне през сезона се търсят сервитиори и кухненски персонал .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
franki970
Гост
IP:
77.211.109.103






МнениеПуснато на: Вто Ное 29, 2011 10:34 am    Заглавие: kakvoto takova Отговорете с цитат

Аз да ви кажа няма лесно никъде червените килими също, така че кръстите се и напред повече с положителност и увереност ,защото ще са ви необходими.Който е решил да постигне нещо ще намери начин или образно казано като ти опре до.......... няма начин.За мен нещата тук в момента не са розови но гледам сънищата да са такива. Wink Успех на всички авантюристи.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Работа и резиденции
Иди на страница 1, 2  Следваща
Часовете са според зоната GMT + 1 Hour
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


За да рекламирате своята дейност напълно безплатно на този сайт...



Нетера ТВ
ITV България
BG Телевизия
DJ Тачо

BG Телевизор

ТВ Справочник


Първият магазин за български продукти



Български ресторант
Can Pastilla



Бай Ганьо - Cala Mayor



Велико Търново -
Cala Mayor



България Турс -
Туристическа агенция



YORDI88



Kebapa - зад
El Corte Ingles


Ресторант
Ambassador



Дон Кебап Pedro Garau



La Cazuela - Can Pastilla



Business Class
Image Studio




Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov