Форумче за българите на Майорка Форуми

ДОБРЕ ДОШЛИ! Регистрирайте се и участвайте във форума!

ВходВход

ЧАТ ЗА ВСИЧКИ, разглеждащи сайта

Пускане на ОБЯВИ - ТУК

Форумче за българите на Майорка
За да си помагаме, като споделяме мнения и информация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 
Актуални оферти за работни места на Балеарските острови:
 

Интернет телевизия
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Компютри и комуникация
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
adrianski



Регистриран на: 13 Сеп 2007
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Чет Сеп 13, 2007 7:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

=================================================

Всички български сайтове за онлайн телевизия тук: Exclamation
http://xotspot.blogspot.com/2007/05/live-tv-online-tv-updated.html

=================================================
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Samba_Cha_Cha



Регистриран на: 30 Яну 2008
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Сря Яну 30, 2008 1:20 am    Заглавие: Нетера или БГ телевизор Отговорете с цитат

Здравейте
Случайно попаднах на тези две страници www.neterra.tv и www.bgtelevizor.net. Чудя се какво да избера. Като гледам в момента Нетера дава по добра оферта, а и доста по-добро качество. Вие какво мислите? А ето от този сайт http://www.zaedno.de/bulgarian-television.html видях, че мога да взема 5% отстъпка при заплащане в Нетера.
Голям плюс за тях според мен са и предаванията на запис, с който цялата компания се забавлява.
Моля споделете и вашите мисли по въпроса, за да имам по-пълна картина за опстановката на Оnline TV пазара. :wink:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Samba_Cha_Cha



Регистриран на: 30 Яну 2008
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Пон Мар 24, 2008 4:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В момента сайта Нетера ТВ е единствения сайт в натоварените часове, позволява да се гледа нормално телевизия. Другите - bgtelevizor и т.н. се отварят много бавно и е невъзможно да се види нищо и т.н. Предпочитам да си платя и да гледам качественна телевизия отколкото да се ядосвам само с другите сайтове. А и имат много любезен съпорт на който съм изключително благодарен за помоща която ми оказаха.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
choki



Регистриран на: 25 Мар 2008
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2008 12:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Samba_Cha_Cha написа:
В момента сайта Нетера ТВ е единствения сайт в натоварените часове, позволява да се гледа нормално телевизия. Другите - bgtelevizor и т.н. се отварят много бавно и е невъзможно да се види нищо и т.н. Предпочитам да си платя и да гледам качественна телевизия отколкото да се ядосвам само с другите сайтове. А и имат много любезен съпорт на който съм изключително благодарен за помоща която ми оказаха.
Нетера и изкуствените им конкуренти продължават да са толкова некачествени колкото и навремето като беше безплатна услугата. Не са мръднали изобщо. Най-гледаните продукции като Music Idol - просто забрави на живо да се вредиш, а за съпорта им просто думи нямам - все същите "професионалисти" са и гледат на потребителите като на овце... то какво ли друго отношение да очакваш от такива изкуствени монополисти, ясни са на всички...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
anito
Гост
IP:
85.239.134.103






МнениеПуснато на: Пон Апр 14, 2008 6:34 pm    Заглавие: internet i tv Отговорете с цитат

[smilie=be mine!.gif] ок,за TV ясно,а какво правим с интернета?От каде може безжичен,но и без договор?Карта или нещо подобно,с предплатено ползнаве...?Може да ми пишете на ani1987@abv.bg.БЛАГОДАРЯ!
Върнете се в началото
fabio



Регистриран на: 10 Окт 2006
Мнения: 28

МнениеПуснато на: Сря Апр 16, 2008 7:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Някой ако е ползвал платената услуга на DJ Тачо да каже как е - Нетера са много зле наистина.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Oxus



Регистриран на: 21 Апр 2010
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Сря Апр 21, 2010 11:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, лично според мен най-добрият сайт за гледане на онлайн телевизия, без да иска парички, та дори и регистрация е CLUB-BG
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейл
iambolski



Регистриран на: 21 Юли 2010
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Вто Юли 27, 2010 11:30 am    Заглавие: ето тук Отговорете с цитат

това е сайта където можете да гледате българска тв , според мен това е най-добрия безплатен сайт http://freebgtv.com/page.php?12 от който можем да гледаме тв
Ако искате да имате wireless безплатно и почти на всякъде аз имам решение на този проблем !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
IP: 81.39.245.50
dynamicip
@ Гост





МнениеПуснато на: Нед Мар 04, 2012 10:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето още един сайт където за сега се гледа телевизия >>>ЦЪК<<< Изисква регистрация но има 30тина канала повечето могат да се гледат във високо и нормално качество.
Как да гледаме БГ телевизия от Телефона???
1.Трябва телефона ни да е от умните (демек с Windows Mobile, Android, Symbian,iOS...)
2.Трябва за има Wi-Fi или да имате мобилен Интернет
Как става??
За Android телефоните изтеглете си от Market-a Daroon Player (или някой друг поддържащ streaming).Безплатен е!Инсталирате приложението.Отваряте Daroon Player-a и кликате върху иконата streams(с пуснат Интернет).Натискаме Menu и кликваме върху Añadir(ако ви е на Испански).Пишем в полето Nombre de stream:NovaTV (или каквото си искаме).Пишем в полето URL de stream: mms://94.156.248.42/nova_live_q3.wmv.Натискаме Aceptar.Това е.Гледаме си Nova директно от телефона!!!
За телефоните с Windows отивате в Window Media Player ,после Menu, Abrir dirección URL...Пишем: mms://94.156.248.42/nova_live_q3.wmv и готово!Аналогично е и при другите ОС.Успех!
От къде се взе това mms://...?????.Tова е малко по сложно,по принцип всеки stream си има адрес който може да се копира и да се постави в телефона.Ако има въпроси питайте, ако знам ще отговоря.
Върнете се в началото
didit0



Регистриран на: 23 Ное 2012
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Пет Ное 23, 2012 6:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

macci написа:
И аз гледам от www.bgtelevizor.net , има бтв,нова телевизия и то може да се гледат всичките програми от чужбина!!! също тв7,ринг тв,ббт ... а качеството е добро и не накасва Laughing



и аз използвам този сайт, наистина ако интернета е добър, не засича Cool
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Компютри и комуникация
Иди на страница Предишна  1, 2
Часовете са според зоната GMT + 1 Hour
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


За да рекламирате своята дейност напълно безплатно на този сайт...



Нетера ТВ
ITV България
BG Телевизия
DJ Тачо

BG Телевизор

ТВ Справочник


Първият магазин за български продукти



Български ресторант
Can Pastilla



Бай Ганьо - Cala Mayor



Велико Търново -
Cala Mayor



България Турс -
Туристическа агенция



YORDI88



Kebapa - зад
El Corte Ingles


Ресторант
Ambassador



Дон Кебап Pedro Garau



La Cazuela - Can Pastilla



Business Class
Image Studio




Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov