Форумче за българите на Майорка Форуми

ДОБРЕ ДОШЛИ! Регистрирайте се и участвайте във форума!

ВходВход

ЧАТ ЗА ВСИЧКИ, разглеждащи сайта

Пускане на ОБЯВИ - ТУК

Форумче за българите на Майорка
За да си помагаме, като споделяме мнения и информация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 
Актуални оферти за работни места на Балеарските острови:
 

До всички съфорумци.Внимание КРАДЦИ!!!!!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Говорилня
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
lacosa



Регистриран на: 02 Авг 2007
Мнения: 16777213

МнениеПуснато на: Сря Яну 14, 2009 10:48 pm    Заглавие: До всички съфорумци.Внимание КРАДЦИ!!!!! Отговорете с цитат

Здравейте.Ще ви разкажа какво ми се случи.Преди около месец ми се обади една жена която търсеше стая под наем уж за един познат.И така казах им да заповядат и да видят стаята.Така видяха стаята,хареса им ,и момчето се нанесе на следващия ден.В последсвие се оказа ,че тази негова позната на име ДОРА е негова интимна приятелка.Така Дорчето каза отначало ,че ще остане да преспи с това момче на име Иван,първите два дена,но не беше така.Тя спеше в моя дом всеки ден,и не само това ,но и се чувстваше като у тях си.Абе като хазяйка.Аз естествено направих забележка за това,и оттам насетне нещата се промениха.Дора спря да ни говори и т.н.Иван влезна да живее в средата на декември при мен,като си плати до края на декември.Дойде време да се плаща за януари,а той ми казва че няма пари ,и ако мога да го изчакам малко.Аз казах "добре",защото съм човек.И така до вчера сутринта ,в която ИВАН И ДОРА отново преспиват в моя дом,изчакват сутринта да излезем на работа с моята приятелка,събират багажат му набързо и си тръгват. А аз оставам с неплатен наем.Иван дължи пари на приятелката ми около 35 евро,както и ток и гас не е плащал ,а на всичко отгоре открадва от апартамента един телефон,сешоар за коса и още неща.НА ВСИЧКО ОТГОРЕ ДАЖЕ НЕ ОСТАВЯ И КЛюЧОВЕТЕ ОТ АПАРТАМЕНТА(какво нахалство само).Днес разбрах,че това било редовна практика за тези двамцата.Вземат стаямпод наем.Плащат за половин месец.Живеят още толкова и бягат без да платят.МРЪСНИ КРАДЦИ!!!!!!!!!!!!!!!Хора пазете се от тези лица!!!!!!!!!!Това беше. Това са те.Внимавайте с тях!!!!
http://store.picbg.net/pubpic/B4/D4/76def1943ef3b4d4.JPG http://store.picbg.net/pubpic/2D/FE/d3659eb0c8692dfe.jpg

*** Мнението е променяно от moderator 1 път ***
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
moderator



Регистриран на: 08 Окт 2006
Мнения: 41

МнениеПуснато на: Чет Яну 15, 2009 11:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте lacosa. За първи път се появява такъв род мнение тук и дано Вие или други хора с подобни проблеми не се разочаровате, но това не е мястото или начинът за решаването им.
Позволих си да модерирам мнението Ви и да оставя снимките само като линкове - за да ги виждат само потребителите, които изрично имат такова желание.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
male4ka
Гост
IP:
87.221.55.98






МнениеПуснато на: Чет Яну 15, 2009 4:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе хора засрамете се и вие господин модератор ако тук не се напише такова нещо то каде по крачмите ли Question Exclamation QuestionКаже те ми моля този форум за какво е да се пише кои какво продава или кой си тарси работа или как се правят пари по интернет.Това е глупаво човека просто предупреждава на всеки може да се случи.Ама това сме ние българите не ни интересуват такива неща чак като ни се случат тогава се сещаме нали.Проблема на всички ни е че не си помагаме не се подкрепяме,всеки гледа себеси.Молч посочете ми 1 народ да е такав като нашия по сме долу и от руманците Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото
lovely



Регистриран на: 08 Окт 2006
Мнения: 111

МнениеПуснато на: Чет Яну 15, 2009 8:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

male4ka, модератора с нищо не е попречил да се публикува информацията за проблема. Само е променил начина, по който са показни снимките. Всеки, който иска да ги види, може да цъкне на линка и да му се отворят. Смисъла на форума е както пише горе в заглавието "За да си помагаме, като споделяме мнения и информация" така, че обвиненията, че българите не си помагаме едва ли могат да бъдат изказани точно към модератора.
Но съгласи се, че утре някой "доброжелател" може да публикува твоя снимка и да каже, че си откраднала нещо - а ти "после върви доказвай, че нямаш сестра", както се казва в една известна наша поговорка. Ситуацията е деликатна, съгласна съм, че такива безчинства не трябва да остават ненаказани, но за съжеление, информацията във форума няма да ги спре да продължат. Съчувствам на авторката и й пожелавам по- бързо да се оттърси от тази история и да се радва, че се е разминала само с това, защото докато четях разказа й си мислех, че са й изнесли цялата покъщнина...
_________________
When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bonbolinka



Регистриран на: 11 Окт 2008
Мнения: 35
Местожителство: Palma de Mallorca

МнениеПуснато на: Пон Яну 26, 2009 9:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте! Първо към male4ka......Това дали си помагаме или не си помагаме си е и вярно и невярно. Тук най- вече да се пазиш от българи. Ако се замислиш, то всеки от нас на острова е помагал на някого с нещо. Но пък замисли се и над това от кого са идвали най- големите ни проблеми- пак от нашенци. За румънците как са не знам, защото май ги няма много на острова.
А по повод самата тема..........Много хора могат да разкажат подобни истории. Мен поне 3- ма човека на тоя остров са ме завлякли и с пари и са ме излагали след като съм им помогнала за работа, а те са си вяли байрака и после съм сърбала попара. Само, че не мисля че това е начина да представим постъпката. Първо- ние тук не познаваме нито авторката на поста нито тия крадци. ( Е предполагам, че има и хора които ги познават). Не знаем какво в действителност е станало- дали всичко е така както е написано. Според мен е хубаво да бъдем предупреждавани за такива персони, но ако аз бях пуснала темата, щях да опиша с подробности постъпката, действията на извършителите и то така, че без да посочвам имена или снимки, на читателите да им стане ясно, че ако някой дойде и прави това и онова ( както го е описала авторката) то трябва да го разкара от главата си. Иначе извинявам се ама малко реваншистки ми звучи темата. Моля авторката да не се обижда. Напълно я разбирам. Чудя се до кога ще сме такива. До кога ще крадем, до кога ще "подхлъзваме" сънародници. Я да го бяха направили на някой майоркин или да не говорим на някой от чужденците тук. Ама сред нас знаем, че номера минава. Нали сме си нашенци. Няма да се обадим в полицията, няма да създаваме проблеми. И може би затова е пусната темата- просто друго не знаем какво да направим в подобна ситуация. Уффффффффффф, не знам........
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mimoza578
Гост
IP:
79.134.161.8






МнениеПуснато на: Пон Апр 19, 2010 7:15 pm    Заглавие: Искам да предпазя другите Отговорете с цитат

И аз си имах едни квартиранти В началото си плащаха редовно докато жената започна да се увърта всеки ден около мен и да ме занимава с нейните нещастия Изнуди ме в края на краищата да и дам и заем и не ми плати и за един месец Ох не ми се говори повече защото ме е яд на мене си но пазете се хора от ****** ******** ******* род на **.**.****г

*** променено от moderator на 26/11/2018
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Говорилня
Часовете са според зоната GMT + 1 Hour
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


За да рекламирате своята дейност напълно безплатно на този сайт...



Нетера ТВ
ITV България
BG Телевизия
DJ Тачо

BG Телевизор

ТВ Справочник


Първият магазин за български продукти



Български ресторант
Can Pastilla



Бай Ганьо - Cala Mayor



Велико Търново -
Cala Mayor



България Турс -
Туристическа агенция



YORDI88



Kebapa - зад
El Corte Ingles


Ресторант
Ambassador



Дон Кебап Pedro Garau



La Cazuela - Can Pastilla



Business Class
Image Studio




Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov